Filip Mladenović, Carlitos, Raphael Rossi - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Legia 1-0 Radomiak (KONIEC)

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Legia Warszawa - Radomiak Radom przeprowadzi stacja Canal+ Sport. Początek spotkania o godzinie 20:30.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

KURSY NA LEGIA - RADOMIAK
FORTUNA:


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (45)

+dodaj komentarz
go(L)op - 02.09.2022 / 22:55, *.shlnet.pl

e tam płaczecie:) wazne że kasa im sie zgadza:) komentatorzy klasa za to by móc tak owijać w bawełne że jest dobrze że jest poziom piłki. w sumie za to im tez płacą. V liga:) Kibice MISTRZOWIE ŚWIATA:)

odpowiedz
lw73 - 02.09.2022 / 22:50, *.t-mobile.pl

Po wtorkowych 120min, od cholery długiej drodze zmordowali te 3pkt.
Czy pamiętacie jeszcze gdzie byli i jak grali po 8 kolejkach poprzedniego sezonu?

odpowiedz
Atmosferić - 02.09.2022 / 22:27, *.orange.pl

Słabizna potworna - nie było tej gry na 100% o której mówił trenerzyna. ZERO PRESSINGU bez piłki. Takie pitu pitu jak Pogoń - tytułów się nie wygra taką słabą grą.

Potrzeba innego trenera.

odpowiedz
Pusia - 02.09.2022 / 22:23, *.vectranet.pl

Parodia, ale Augustyniak ma kopyto

odpowiedz
1973 - 02.09.2022 / 22:20, *.play-internet.pl

Ten Carlitos już się chyba zmęczył polską ligą?

odpowiedz
Pjoter - 02.09.2022 / 22:13, *.play-internet.pl

Brak reżysera,brak pomyśli na grę....oni liczą,że sam Carlitos wygra nam trzeci mecz z rzędu???

odpowiedz
Jimi70 - 02.09.2022 / 22:11, *.orange.pl

Josue ani jednej piłki prostopadłej nie potrafi dokładnie zagrać

odpowiedz
Robert Szenfeld - 02.09.2022 / 21:59, *.centertel.pl

Kapusta do warzywniaka. Nic nie gra, jest .... nie wierzę, że to piszę ... gorszy od rosołka

odpowiedz
wtf - 02.09.2022 / 21:59, *.chello.pl

Banda ogórów która z koszulkami Legii powinna mieć do czynienia jedynie,kiedy trzeba nastawić pranie!

odpowiedz
1973 - 02.09.2022 / 21:55, *.play-internet.pl

Ten Mladenovic to jest jakiś świr!
Nadaje się do pokoju bez klamek

odpowiedz
Sarcastico. - 02.09.2022 / 21:52, *.orange.pl

Mamy wyjątkowych idiotów w składzie...

odpowiedz
Jimi70 - 02.09.2022 / 21:40, *.orange.pl

Kapustka ok 70% ma niedokładnych zagrań co jest do ch...
Inne kluby przyjeżdżają na L bez nazwisk i bawią sie z nami jak z uczniakami, grają szybciej piłkę kombinacyjną a zawodnicy L stoją i nie wiedzą gdzie jest piłka i tak już od kilku lat, nie wiem o co chodzi

odpowiedz
Sarcastico. - 02.09.2022 / 21:44, *.orange.pl

@Jimi70 : Na prawdę nie wiesz o co chodzi?

odpowiedz
Jimi70 - 02.09.2022 / 22:14, *.orange.pl

@Sarcastico. : naprawdę, mógłbyś mi wytłumaczyć o co tu chodzi ?

odpowiedz
R - 02.09.2022 / 21:40, *.73.108

Ciekawe kiedy nasza Legia zacznie grać płynnie, szybko,z polotem i skutecznie? Jak na razie to jest kibel

odpowiedz
Sarcastico. - 02.09.2022 / 21:43, *.orange.pl

@R: Kiedy zacznie zatrudniać piłkarzy i trenerów.

odpowiedz
HHAAHA - 02.09.2022 / 21:39, *.centertel.pl

Co wy ogladacie jedyne dno gra Jedrzejczyk no i plich troszke nijaki

odpowiedz
Hiszpan - 02.09.2022 / 21:29, *.com.pl

Kiedy oni wreszcie kogoś dominują? Radomiak na razie się bawi.

odpowiedz
Wolfik - 02.09.2022 / 21:40, *.chello.pl

@Hiszpan: Radomiak groźniejszy. Nie bardzo widać by nasi mieli jakiś pomysł. Ale może na chwilę zapomną rywale o Carlitosie :).

odpowiedz
Sobo(L)ew - 02.09.2022 / 21:41, *.plus.pl

@Hiszpan: Jak wypier...lisz loczka, znajdziesz bogatego właściciela i zatrudnisz Staśka Czercsesowa. On ich weźmie w obroty i nie będzie ciężkich meczy.

odpowiedz
Yaro - 02.09.2022 / 21:29, *.com.pl

Kapusta glowa pusta.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 02.09.2022 / 21:28, *.netfala.pl

Wincyj lebiegi Slisza i Dziada Picha znów gramy w 9....

odpowiedz
Sarcastico. - 02.09.2022 / 21:26, *.orange.pl

Won na Syberię wkładziny do koszulek. Tfu...

odpowiedz
Pusia - 02.09.2022 / 21:22, *.vectranet.pl

Josue, Slisz, Kapustka, Wszolek do wywalenia

odpowiedz
Miasto chytrej baby - 02.09.2022 / 21:18, *.datapacket.com

Naprzód Legio, dojeżdżamy trzy cytryny!

odpowiedz
wtf - 02.09.2022 / 21:16, *.chello.pl

JPRDL,kto tu nie przyjedzie,to klepie sobie jak chce!

odpowiedz
Jimi70 - 02.09.2022 / 21:16, *.orange.pl

Same gwiazdy, zero pomysłu na grę i niedokładna gra - taki jest obraz Legii od paru lat

odpowiedz
Jim - 02.09.2022 / 21:15, *.tpnet.pl

Jedyny pozytyw tego dziadostwa co prezentują jak do tej pory nasi "zawodnicy" to pauza Jędrzejczyka w następnej kolejce

odpowiedz
Sebo(L) - 02.09.2022 / 20:45, *.vectranet.pl

Narazie jestem wstrząśnięty... stanem murawy na Legii! WTF?!!

odpowiedz
Michał - 02.09.2022 / 20:06, *.plus.pl

Jaaazzzzddddaaaa z nimi ukochana ma Legio Warszawa!!!

odpowiedz
Olo - 02.09.2022 / 19:16, *.t-mobile.pl

Witam poproszę o jakiś darmowy link do meczu urlop na mazurach a chciałbym obejrzeć zajebisty mecz poproszę o pomoc

odpowiedz
muLtibiLioner miLości do Legii✌️????✨ - 02.09.2022 / 19:27, *.168.213

@Olo : na youtubku dobrze poszukaj, może jakosc nie przygniata itd ale da rade zobaczych ukochaná Legie Warszawe ????⚽️✌️????✨✨

odpowiedz
pegiezet - 02.09.2022 / 20:13, *.chello.pl

@Olo : prosze https://strims.top/LegiaWarszawaRadomiakRadom.php

odpowiedz
Młody Junaki - 02.09.2022 / 20:20, *.net.pl

@pegiezet:
A wiesz jak tam włączyć fullscreen? bo mi znika pasek z ekranu

odpowiedz
pegiezet - 02.09.2022 / 20:28, *.chello.pl

@Młody Junaki: ja normalnie wlaczam, w prawym dolnym rogu masz sterowanie glosnioscia oraz full scceen, ja mam adblock wiec normalnie widze po najechaniu na transmisje te opcje, bez adblock moga sie jakies reklamy wlaczac dodatkowo.

odpowiedz
Grzegorz - 02.09.2022 / 21:37, *.chello.pl

@Olo : strumyk mecze

odpowiedz
1973 - 02.09.2022 / 22:03, *.play-internet.pl

@Olo : c+online ????

odpowiedz
MonsteR (L) Miłkowice - 02.09.2022 / 19:09, *.tpnet.pl

Moja 11 na ten mecz.
............................. Tobiasz .................................
Johansson ... Jędrzejczyk .... Nawrocki .... Mladenović
........................... Augustyniak ..............................
Wszołek ............... Kapustka ..... Josue .......Pich
............................. Carlitos ...........................

odpowiedz
Koneser polskiej piłki klubowej - 02.09.2022 / 18:45, *.52.135

Ciekawe kto dziś będzie nas męczył i powodował zwiększone ilości wypijanego alkoholu, mowa oczywiście o legijnym składzie

odpowiedz