Mariusz Lewandowski - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Lewandowski: Wystarczył jeden błąd

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Mariusz Lewandowski (trener Radomiaka): Chcieliśmy dziś wygrać i były ku temu przesłanki. Szczególnie w pierwszej połowie graliśmy dobrze stworzyliśmy sytuacje bramkową. Powinniśmy prowadzić po akcji Mauridesa. Gdyby trafił, to spotkanie lepiej by się ułożyło. W drugiej części za bardzo się cofnęliśmy.

Można powiedzieć, że przy wybiciu piłki Machado myślał, że jest faulowany. Natomiast powinien grać do końca i zabezpieczyć strefę przed polem karnym. Nie powalczył do końca i to zakończyło się celnym strzałem Legii. Wystarczył jeden błąd, brak pressingu na zawodniku i gospodarze trafili na wagę zwycięstwa.Nie chcę na gorąco wskazywać najsłabszego elementu w dzisiejszym meczu. Muszę go najpierw przeanalizować. Szczególnie, że mecz nie był słaby w naszym wykonaniu. Była dyscyplina taktyczna, choć czasami brakowało doskoku do przeciwnika. Były dobre i mądre momenty, zmiana ciężaru gry, granie piłką. Zarówno zespół, jak i konkretni gracze realizowali założenia. Brakowało skuteczności, ale obraliśmy dobry kierunek i bramki pojawią się. W piłce bramki zmieniają optykę meczu. Dziś nie udało nam się otworzyć wynik spotkania, ale będziemy dalej pracować, żeby wyglądało to lepiej w kolejnych spotkaniach.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.