Wołodymyr Yazykov (z prawej)
REKLAMA

Strzelectwo

Yazykov 10. na MEJ w Trapie

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W cypryjskiej Larnace odbywają się Mistrzostwa Europy w strzelaniach do rzutków. W konkurencji Trap juniorów, miejsce dziesiąte zajął zawodnik Legii Warszawa, Wołodymyr Yazykov. Legionista uzyskał 114 punktów i jednego punktu zabrakło mu by awansować do finałowej ósemki. Yazykov w poszczególnych strzelaniach uzyskał: 21, 24, 24, 21 i 24 pkt.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.