Rafał Augustyniak strzela zwycięskiego gola - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Pierwsza bramka Augustyniaka

Woytek, źródło: Legionisci.com

W 83. minucie meczu z Radomiakiem Radom Rafał Augustyniak oddał ładny strzał zza pola karnego, po którym piłka znalazła drogę do bramki. Tym samym zdobył swoją pierwszą bramkę w barwach Legii Warszawa a dodatkowo dzięki temu drużyna zainkasowała cenne trzy punkty.

Był to szósty występ Augustyniaka w koszulce z "eLką" na piersi.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
Kriso(L) - 03.09.2022 / 12:43, *.orange.pl

Widać inteligencję widać spokój widać pewność najlepszy transfer Polaka od lat

odpowiedz
Paco - 03.09.2022 / 08:13, *.orange.pl

Ogólnie Augus był najlepszy w naszej drużynie . Brawo fajna bramka

odpowiedz
Pierwszy - 03.09.2022 / 00:25, *.vectranet.pl

Spoko ziomuś.

odpowiedz
Stano, oficjalny przeciwnik Marcina Najmana, nieoficjalnie polewamy sobie co weekend i mamy bekę z tych co wierzą w ten wyimaginowany konflikt, podczas którego nikt nie musi się samemu kontuzjować ani - 03.09.2022 / 00:05, *.52.135

Powodzi się Legioniście z krwi i kości

odpowiedz
Mamut - 03.09.2022 / 05:42, *.intica-systems.com

@Stano, oficjalny przeciwnik Marcina Najmana, nieoficjalnie polewamy sobie co weekend i mamy bekę z tych co wierzą w ten wyimaginowany konflikt, podczas którego nikt nie musi się samemu kontuzjować ani: chyba rekordowo długi nick

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.