Krzysztof Wójcik, trener siatkarskiej Legii
REKLAMA

Krzysztof Wójcik: Wiedzieliśmy, że musimy być cierpliwi

Bodziach, źródło: Legionisci.com

"Przede wszystkim gratulacje dla zespołu za te dwa zwycięstwa w City Volley Cup. Trochę na nie czekaliśmy. Powtarzaliśmy sobie, że musimy być cierpliwi i te zwycięstwa w końcu przyjdą. Zresztą w meczach sparingowych nie są one najważniejsze. Będziemy chcieli wygrać na inaugurację w lidze" - powiedział trener siatkarzy Legii Warszawa, Krzysztof Wójcik.

- Zagraliśmy w sobotę dwa dobre spotkania, w piątek mecz z Toruniem był również niezły w naszym wykonaniu. O wygranej torunian zdecydowały niuanse w końcówkach i gracze Aniołów przechylili mecz na swoją korzyść. W sobotę to już my odwróciliśmy mecz ze stanu 12-14 z zespołem z Czech, a potem pokonaliśmy zespół z Grodziska. Musimy cierpliwie pracować. Najważniejsze, żebyśmy wszyscy wrócili do zdrowia i myślę, że wtedy będzie się tak układać, że w lidze też będziemy wygrywali - powiedział szkoleniowiec Legii na dwa tygodnie przed początkiem rozgrywek I ligi.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.