REKLAMA

LFC: Nabory do grup BJJ, K1, Muay Thai i boksu

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zapraszamy na treningi w Legia Fight Club przy ulicy Łazienkowskiej 6a, gdzie pod okiem najlepszych trenerów możecie ponosić swoje umiejętności w różnych sportach walki. W LFC możecie dołączyć do każdej z grup - zarówno tych, zaczynających od zera, jak i bardziej zaawansowanych. Treningi od podstaw BJJ odbywają sie we wtorki i czwartki o godzinie 20:00.

Z kolei treningi w formule K1 mają miejsce w poniedziałki, środy i piątki o 17:45. Zapraszamy ponadto na treningi bokserskie w poniedziałki, środy i piątki na 7:00. Grupa MMA ćwiczy z kolei we wtorki i czwartki o godzinie 20:15.

Cennik karnetów w LFC:
8 wejść w miesiącu: 160 złotych
12 wejść w miesiącu: 200 złotych
Open/nieograniczona liczba wejść: 230 złotych
Dzieci i młodzież: 150 złotych
Wejście jednorazowe: 30 złotych

Karnety obowiązują przez miesiąc, licząc od dnia wpłaty. W LFC honorowane są karty Multisport, Medicover i Fitprofit.przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
/// - 08.09.2022 / 00:23, *.centertel.pl

Od jakiego wieku dzieci mogą przychodzić

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.