Artur Jędrzejczyk, Robert Pich, Dawid Abramowicz - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Raport kartkowy przed meczem z Rakowem

Mishka, źródło: Legionisci.com

Artur Jędrzejczyk będzie pauzował w spotkaniu z Rakowem Częstochowa z powodu 4 żółtych kartek. Lindsay Rose, Josue i Bartosz Kapustka mają na swoim koncie po 3 upomnienia i są zagrożeni pauzą w kolejnym spotkaniu. Mecz Raków - Legia zostanie rozegrany w niedzielę o godzinie 17:30.

Żółte kartki legionistów:
4 - Artur Jędrzejczyk*
3 - Josue, Bartosz Kapustka, Lindsay Rose
2 - Filip Mladenović
1 - Makana Baku, Carlitos, Ihor Charatin

* pauza

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
ma(L)izna - 08.09.2022 / 12:38, *.185.38

Tobiasz - Johansson, Rose, Nawrocki, Mladenovic - Slisz, Augustyniak - Wszołek, Josue, Baku - Carlitos , tak to widzę na Raków

odpowiedz
PawLo - 08.09.2022 / 14:40, *.mm.pl

@ma(L)izna: ok ale Rose jest słaby elektryczny w grze, pozatym to bomba zegarową np.czerwień lub karny

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.