fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Legioniści w jedenastce 8. kolejki Ekstraklasy

Mikołaj Ciura, źródło: Legionisci.com

W ubiegły piątek Legia Warszawa wygrała 1-0 z Radomiakiem Radom w ramach 8. kolejki Ekstraklasy. Po tym spotkaniu dwóch zawodników stołecznej drużyny trafiło do najlepszej jedenastki kolejki. Wyróżnieni zostali Kacper Tobiasz oraz Rafał Augustyniak.

Tobiasz w meczu z Radomiakiem popisywał się świetnymi interwencjami i wielokrotnie uchronił drużynę przed stratą bramki. Zachował także swoje czwarte czyste konto w tym sezonie. Rafał Augustyniak natomiast zagrał bardzo dobry mecz w defensywie, był praktycznie nie do przejścia. Strzelił też piękną bramkę w 83. minucie, która ostatecznie dała „Wojskowym” zwycięstwo. To pierwsze takie wyróżnienie dla obu zawodników.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
(L)ord - 08.09.2022 / 14:54, *.orange.pl

Nie świadczy to dobrze o grze ofensywnej.. zresztą co widać na boisku. Mam nadzieję, że w końcu odpalą i zaczną grać na miarę oczekiwań, bo jest kim grać. Przydałby się impuls, jakieś 3:0 z Rakowem po fajnej grze.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.