Bartosz Kapustka - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

50. mecz Kapustki w Legii

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Mecz z Miedzią Legnica będzie jubileuszowym dla Bartosza Kapustki. Pomocnik wystąpi w barwach Legii Warszawa po raz 50. W sumie dotychczas zdobył dla stołecznego klubu 5 bramek, z czego 4 w Ekstraklasie. Raz świętował zdobycie mistrzostwa Polski - w sezonie 2020/21.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
Kalarepa - 18.09.2022 / 18:09, *.play-internet.pl

Kapustka to bardzo dobry grajek. Dajcie mu czas na dojscie do formy. Rok nie gral.

odpowiedz
Ben - 17.09.2022 / 23:07, *.inetia.pl

Co on robi w tej drużynie? Wypozyczyć gdziekolwiek lub rezerwy!

odpowiedz
Robert Szenfeld - 17.09.2022 / 20:06, *.centertel.pl

wracaj do formy w 2 składzie

odpowiedz
oLaf - 17.09.2022 / 19:46, *.vectranet.pl

Kapustka ma zjazd... niestety stały już od 4-ch lat...

w pomocy rok temu był przydatny, natomiast strzały zawsze miał kompromitujące (oprócz 1 bramki w Reprze) - 4-8 metrów nad bramką - nie można jakoś tego błędu naprawić??? Ile lat można strzelać ponad bramką do jasnej anielki!!! ?

odpowiedz
bronek49 - 17.09.2022 / 17:44, *.chello.pl

Kapustka w każdym meczu najsłabszy na boisku jak tak ma grać to niech odchodzi z Legii i nie robi łaski

odpowiedz
Arek - 17.09.2022 / 01:12, *.tpnet.pl

Ja nie wiem, czego chcecie po roku nie grania. Takie mecze jeszcze będą się zdarzały. Może po tej przerwie będzie lepiej, bo jak dla mnie to oni wszyscy ostatnią z formą zjechali. Nie tylko Kapustka.

odpowiedz
Zgred - 17.09.2022 / 00:54, *.as9105.com

Miejmy nadzieje że to ostatni jego mecz. Niech weźmie Augustyniaka Slisza i Rosolka i powodzenia

odpowiedz
Yaro - 17.09.2022 / 00:34, *.centertel.pl

Od jakiegoś czasu, najsłabszy kopacz w naszej drużynie. Rezerwy albo ława, a jak nie wróci do formy to niech wróci do ... sracovi.

odpowiedz
5 pierwszych kontaktów i dupa - 16.09.2022 / 23:59, *.getfiber.pl

5 pierwszych kontaktów i dupa jeden celny powinien go zmienić przed przerwą może by do głowy trafiło. Dlaczego piłkarze po kontuzji nie graja w legia II ?

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 16.09.2022 / 23:33, *.52.135

To on w ogóle był na boisku?

odpowiedz
Gość niedzielny - 16.09.2022 / 23:11, *.centertel.pl

I wystarczy!!!

odpowiedz
Juri - 16.09.2022 / 23:08, *.centertel.pl

No i chyba najgorszy w barwach Legii.

odpowiedz
Jurand - 16.09.2022 / 23:05, *.plus.pl

Kapustka po kontuzji beznadziejny

odpowiedz
Kat - 16.09.2022 / 23:04, *.chello.pl

Kapi …. Ty juz wiesz co ….
Legia Jelonki :))

odpowiedz