fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening

Przygotowania do meczu z Rakowem pod okiem karneciarzy

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

We wtorek rano drużyna Legii rozpoczęła przygotowania do niedzielnego meczu z Rakowem Częstochowa. Przed południem piłkarze ćwiczyli w siłowni, a po południu stawili się na boisku. Trening "Wojskowych" oglądała 30-osobwa grupa karnetowiczów, którzy w ubiegłym sezonie mieli stuprocentową frekwencję.

Fotoreportaż z treningu - 39 zdjęć Woytka

Na murawie stawił się Blaz Kramer, ale wziął udział jedynie w części aktywacyjnej, prowadzonej przez Stergiosa Fotopoulosa, a następnie udał się do budynku klubowego. Żaden z pozostałych zawodników nie narzeka na urazy. Trener Kosta Runjaić skoncentrował się na małych gierkach, a zajęcia trwały nieco ponad godzinę. Po ich zakończeniu piłkarze pozowali do wspólnego zdjęcia z kibicami, a następnie fani mogli zebrać autografy i zrobić pamiątkowe zdjęcia.

W środę legioniści będą trenowali o godzinie 11. Mecz Raków - Legia odbędzie się w niedzielę, 11 września o godzinie 17:30 w Częstochowie.fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.