fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening

Przygotowania do meczu z Rakowem pod okiem karneciarzy

Woytek, źródło: Legionisci.com

We wtorek rano drużyna Legii rozpoczęła przygotowania do niedzielnego meczu z Rakowem Częstochowa. Przed południem piłkarze ćwiczyli w siłowni, a po południu stawili się na boisku. Trening "Wojskowych" oglądała 30-osobwa grupa karnetowiczów, którzy w ubiegłym sezonie mieli stuprocentową frekwencję.

Fotoreportaż z treningu - 39 zdjęć Woytka

Na murawie stawił się Blaz Kramer, ale wziął udział jedynie w części aktywacyjnej, prowadzonej przez Stergiosa Fotopoulosa, a następnie udał się do budynku klubowego. Żaden z pozostałych zawodników nie narzeka na urazy. Trener Kosta Runjaić skoncentrował się na małych gierkach, a zajęcia trwały nieco ponad godzinę. Po ich zakończeniu piłkarze pozowali do wspólnego zdjęcia z kibicami, a następnie fani mogli zebrać autografy i zrobić pamiątkowe zdjęcia.

W środę legioniści będą trenowali o godzinie 11. Mecz Raków - Legia odbędzie się w niedzielę, 11 września o godzinie 17:30 w Częstochowie.



fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
Profesjonaliści odwiedzili amatorów - 07.09.2022 / 05:21, *.t-mobile.pl

Do roboty nieroby. Żebyście tyle wkładali serca co Ci ludzie ,którzy przychodzą na mecze to byłoby ok ,a tak to nie jest ok .

odpowiedz
L - 07.09.2022 / 11:21, *.aster.pl

@Profesjonaliści odwiedzili amatorów : potrenuj stawianie przecinków, amatorze, bo oczy bolą. A Ci w tym kontekście piszemy małą literą. Do roboty nierobie.

odpowiedz
(L) - 07.09.2022 / 21:09, *.chello.pl

@L: Jakim kontekście? Dlaczego "Ci" ma być z małej? Dobrze napisał - z "dużej", to oznaka szacunku.
Co do interpunkcji, zgoda, oczy bolą.

odpowiedz
c u L t - 07.09.2022 / 23:01, *.57.70

@(L): PRZESTANCIE POPRAWIAĆ INNYCH!

odpowiedz
Wycior - 08.09.2022 / 12:12, *.vectranet.pl

@c u L t : to zacznij pisać po polsku...

odpowiedz
c u L t and friends FOREVER! - 08.09.2022 / 15:57, *.57.122

@Wycior: ARTYŚCI wszeLkiego rodZAJU NIEmuszą robić co masy i masmedia,MANY THANKS

odpowiedz
Wycior - 08.09.2022 / 21:33, *.vectranet.pl

@c u L t and friends FOREVER!: błędy ortograficzne, interpunkcyjne, wołająca o pomstę do nieba składnia nie czynią cię artystą. Raczej błaznem lub nieukiem…

odpowiedz
INTERPUKNIJ SIE W ŁEB - 08.09.2022 / 21:46, *.57.122

@Wycior: A CIEBIE CZYNI UPIERDLIWYM CZŁOWIEKIEM?!

odpowiedz
Edek - 07.09.2022 / 00:41, *.com.pl

To jakaś tajna akcja była?? Też miałem 100% frekwencję w zeszłym sezonie, a żadnego info na ten temat nie widziałem...

odpowiedz
L - 07.09.2022 / 11:22, *.aster.pl

@Edek: dostales meila z data i miales dac odpowiedz czy bedziesz. Beda jeszcze wysylane kolejne terminy.

odpowiedz
dezet - 07.09.2022 / 20:22, *.waw.pl

@Edek: Ja dostałem maila, więc jak ty nie to nie byłeś na 1 meczu, zresztą na pewno na jednym cię nie widziałem :)

odpowiedz
2 i jedna niespodzianka czyli jagodzianka to?wieLe jagòdek... - 07.09.2022 / 00:19, *.02.net

Coś zskumał prezes albo nsprawde bierze do serca opinie i krytyke na forach Legijnych

odpowiedz
L - 07.09.2022 / 11:24, *.aster.pl

@2 i jedna niespodzianka czyli jagodzianka to?wieLe jagòdek...: no prezes tak skumal, ze jak bylo beznadziejnie to sie usunal w cien, a jak juz w miare idzie to coraz czesciej wszedzie sie pojawia. Jeszcze pol roku i Herre zwolni i bedzie na nowo sie popisywal.

odpowiedz