Łukasz Maksymowicz i Michał Wilanowski
REKLAMA

Żeglarstwo

Maksymowicz i Wilanowski zwycięzcami PP w kl. Nautica

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Rewie odbyły się żeglarskie zawody Investa Cup w ramach Pucharu Polski 2022 klasy Nautica 450. Zwyciężyli w nich niesamowici zawodnicy Legii Warszawa - Łukasz Maksymowicz oraz Michał Wilanowski, którzy triumfowali w jedenastych zawodach z rzędu. Legioniści w Rewie poszczególne wyścigi kończyli na miejscach: 3, 1, 2, 1, 1 i 2.

Z kolei na miejscu czwartym, z dziesięcioma punktami straty do miejsca na podium, zawody ukończyła druga legijna załoga w składzie Paweł Turczynowicz i Jan Turczynowicz, którzy kolejne wyścigi kończyli na miejscach: 3, 5, 12*, 7, 2, 8 i 4.

W mistrzostwach Warszawy w klasie Optimist, Zofia Brdulak zajęła miejsce pierwsze, a Emilia Brdulak byłą druga. W roczniku młodszym trzecie miejsce zajęła Helena Kisiel. U chłopców też dwa pierwsze miejsca dla Legii - wygrał Stanisław Ługowski przed Jankiem Kurtyszem. Wśród młodszych na podium stanął Ignacy Sobczak.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.