Tomas Petrasek i Josue - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kursy na mecz

Nie w roli faworyta

Woytek, źródło: artykuł sponsorowany

Legia Warszawa nie jest faworytem w niedzielnym meczu z Rakowem. Kurs na zwycięstwo przyjezdnych w Fortunie wynosi ponad 4, a na wygraną gospodarzy ok 2. W bieżących rozgrywkach częstochowianie u siebie jeszcze nie przegrali. "Wojskowi" chcą kontynuować zwycięstw, która aktualnie wynosi trzy.

KURSY NA RAKÓW - LEGIA
FORTUNA: 1 1.83 X 3.65 2 4.63



Mecze Legii z Rakowem:
06.04.2022 - Raków 1-0 Legia (PP)
19.03.2022 - Raków 1-1 Legia
25.09.2021 - Legia 2-3 Raków
17.07.2021 - Legia 1-1 (k. 3-4) Raków (SP)
06.02.2021 - Legia 2-0 Raków
22.08.2020 - Raków 1-2 Legia
15.02.2020 - Raków 2-2 Legia

Pełna oferta zakładów na mecz Raków - Legia

Prosty bonus na start
Fortuna ma dla nowych graczy bonus - pierwszy zakład Bez ryzyka do 600 zł. Co to oznacza w praktyce? Wygrana albo zwrot stawki! Jeżeli pierwszy kupon po założeniu konta będzie zwycięski gracz otrzymuje wygraną, a jeżeli kupon ten będzie przegrany Fortuna zwraca pełny wkład, maksymalnie do 600 zł. Nie ma znaczenia, na jakie rozgrywki sportowe i za jaką kwotę zostanie postawiony pierwszy kupon.

Jak to działa? Gracz stawia kupon składający wygraną Legii z Rakowem za 600 zł.
Wygrywa – na koncie gracza ląduje wygrana, której wysokość znajdzie na kuponie, czyli ponad 2100 zł
Przegrywa – postawione 600 zł wraca na jego konto. Dodatkowo, za samą pełną rejestrację automatycznie Fortuna przyznaje w prezencie 20 zł do wykorzystania na grę.

Skorzystaj z bonusu na start

Fortuna

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
niecierpLiwy - 10.09.2022 / 22:45, *.133.108

A MI SZKODA STRZAŁKA CO Z NIM?!

odpowiedz
Kermit - 10.09.2022 / 21:50, *.chello.pl

Cholera, to nie jest fartowny piątek.

odpowiedz
Jacq - 10.09.2022 / 21:23, *.play-internet.pl

2021 - Wygrywamy z Leicester i Spartakiem Moskwa.
2022 - W meczu z Rakowem Częstochowa nie jesteśmy faworytem.

Krótka historia skutków rządów Mioduskiego.

odpowiedz
Miasto dupiarza Rafałka - 10.09.2022 / 21:14, *.play-internet.pl

X2

odpowiedz
P(L)EBI - 10.09.2022 / 12:49, *.tpnet.pl

To jest czysta promocja. Grać na Legie domy stawiać! Nie wiem skąd wzięli te kursy ale to jest największa szansa by wygrać. Raków - Legia 0:3
Swoją drogą jakieś pozdrowienia dla ‚trenera’ Papszuna by się przydały

odpowiedz
Wycior - 10.09.2022 / 12:59, *.vectranet.pl

@P(L)EBI: najlepsza szansa żeby wygrać to olać buka i zabrać się do uczciwej roboty!

odpowiedz
Tak - 10.09.2022 / 16:20, *.160.183

@P(L)EBI: a co ci gościu Papszun zrobił ?

odpowiedz
bum - 10.09.2022 / 16:30, *.virginm.net

@Tak:
Domyślam się że chodzi zwyczajnie o propsy dla Papszuna bo ostatnio wypowiadał się o Legii i znowu dobrze. Nie jest tajemnicą chyba ani żadnym zdziwieniem że na linni Legia-Papszun trwa flirt wzajemny a zakończy się tym że Marek będzie Legię trenował :)

odpowiedz
CO ZA SZAŁ CO ZA RADOŚĆ!NA!TABLICY!0-3! GOŚCI!RADOŚĆ! - 10.09.2022 / 22:43, *.133.108

@bum: MIODUSKI CALY CZAS MA DOBRY KONTAKT I PRZEKONAL JUŻ PEWNIE ŻE WIDZIAŁBY GO W LEGII, JEDNAK NIE TERAZ,,,....

odpowiedz