REKLAMA

Tenis stołowy

Nabory do legijnej sekcji tenisa stołowego

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Sekcja tenisa stołowego Legii Warszawa rozpoczyna kolejny sezon działalności i otwiera nowe ośrodki. Możliwe są zapisy do grupy trenującej na Tarchominie (ul. Strumykowa 21 oraz ul. Ceramiczna) oraz na Powiślu (ul. Solec). Zapisy prowadzone są telefonicznie pod numerem telefonu 503-513-023 w dni powszednie od 10 do 16 oraz mailowo: info@legiatabletenis.pl.

Treningi w ośrodku na Solcu prowadzi Akademicka Mistrzyni Polski i Europy, posiadająca kwalifikację trenera II klasy.

Planowane jest otwarcie również grup treningowych w następujących lokalizacjach: Żoliborz, Wola-Bemowo, Włochy, Białołęka-Targówek i Legionowo. Grupy ruszą po zgłoszeniu się minimalnej liczby osób.

Treningi w Ośrodku Solec:
grupa dla dzieci i młodzieży - zajęcia w poniedziałki o 19:00
grupa dla dzieci i młodzieży - zajęcia w poniedziałki o 16:00
grupa dla dorosłych - zajęcia w poniedziałki o 20:00

Treningi w Ośrodku Tarchomin:
grupa dla dzieci i młodzieży - zajęcia w piątki o 17:00
grupa dla dzieci i młodzieży - zajęcia w piątki o 18:30
grupa dla dzieci i młodzieży - zajęcia we wtorki o 16:30
grupa dla dorosłych

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.