Cezary Miszta - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

21. urodziny Miszty

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Cezary Miszta świętuje dziś 21. urodziny. Bramkarz Legii trafił na Łazienkowską w 2016 roku z Motoru Lublin. Od tego czasu zdobywał doświadczenie w młodzieżowych zespołach oraz na wypożyczeniach w Zagłębiu Sosnowiec i Radomiaku. W pierwszym zespole zadebiutował 2 lata temu i obecnie ma na koncie 34 mecze w barwach Legii. Ze stołecznym zespołem świętował tytuł mistrza Polski.

Z okazji urodzin życzymy solenizantowi przede wszystkim zdrowia, pomyślności w życiu prywatnym oraz wielu sukcesów z Legią. Sto lat!


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
Anty Kosta - 01.11.2022 / 04:32, *.plus.pl

100 lat i znalezienia nowego klubu bo obecny cię przerasta.

odpowiedz
Flihter - 30.10.2022 / 21:11, *.orange.pl

@Olaf@AAA@ali co wy się czepiacie młodego chłopaka?! Jeszcze sporo przed nim! Tobiasz nie wiele lepszy jest od niego.

odpowiedz
OLaf - 30.10.2022 / 19:53, *.mm.pl

Idź i bądź Misztą gdzie indziej !!!

odpowiedz
bronek49 - 30.10.2022 / 17:12, *.chello.pl

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO CZAREK

odpowiedz
Ryszard Andrzejewski Peja - 30.10.2022 / 11:11, *.inetia.pl

Miszta łapiesz? Łapiesz kuźwa łapiesz? Łapiesz łapiesz kuźwa łapiesz?

odpowiedz
Jacek Graniecki - 30.10.2022 / 11:24, *.inetia.pl

Jaka liga taki skład, w nim zawarte jest wszystko. Znów wpuszczona szmata, co łamie waszą rzeczywistość.

odpowiedz
ALi - 30.10.2022 / 09:15, *.mm.pl

Sto lat ale w innym klubie !!!

odpowiedz
AAA - 30.10.2022 / 08:31, *.chello.pl

Powodzenia chłopaku i szybkiego transferu do niższej klasy rozgrywkowej.

odpowiedz
olew - 30.10.2022 / 03:29, *.vectranet.pl

Szczęścia i Pomyślności !

odpowiedz
Jasio - 30.10.2022 / 02:10, *.autocom.pl

Sto lat! Życzę tobie abyś kiedys wszedl na wyzszy poziom. potrzeba nam legionistow na boisku. dzis jeszcze nie czas na Ciebie, ale trenuj ciezko.

odpowiedz
Farme(L) - 30.10.2022 / 00:40, *.virginm.net

Najlepszego Czarku!!! I tradycyjne ???? lat!!!

odpowiedz