fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Siatkówka

Mickiewicz Kluczbork 3-0 Legia Warszawa

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Siatkarze Legii Warszawa przegrali w drugiej kolejce I ligi w sezonie 2022/23, w wyjazdowym meczu z Mickiewiczem Kluczbork 0-3. Legioniści tylko w pierwszym secie nawiązali walkę z rywalami, przegrywając tę partię 28-30. W kolejnych dwóch setach Mickiewicz wygrywał dość wyraźnie, 25-18 oraz 25-20. Kolejny mecz legioniści rozegrają w przyszłą sobotę, 1 października o 18:00 z Olimpią Sulęcin. Spotkanie rozegrane zostanie w hali przy ul. Niegocińskiej 2a na Mokotowie.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Kibic - 25.09.2022 / 11:38, *.centertel.pl

Jaki to poziom rozgrywek? Bo Mickiewicz to liceum.....

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.