Adam Kemp - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Adam Kemp zagra na Węgrzech

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Adam Kemp, który w ostatnim sezonie reprezentował barwy Legii Warszawa i zdobył z naszym klubem wicemistrzostwo Polski, w sezonie 2022/23 występować będzie w węgierskiej ekstraklasie, w zespole Alba Fehérvár. W ostatnich tygodniach 31-letni środkowy trenował w Mediolanie. Nowy klub Kempa w minionym sezonie zajął 3. miejsce na Węgrzech.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.