fot. Jakub Kwietko / rokoder.pl
REKLAMA

Trwa sprzedaż biletów na mecz z Miedzią

Redakcja, źródło: Legionisci.com

16 września o godzinie 20:30 Legia Warszawa podejmie na własnym stadionie Miedź Legnica. Trwa sprzedaż biletów na to spotkanie. Na chwilę obecną na stadionie zajętych jest ok. 18500 miejsc. Mecz zaliczono do kategorii cenowej C, a standardowy bilet na Żyletę kosztuje 25 zł.

KUP BILET NA MECZ LEGIA - MIEDŹ



Kasy przy ul. Łazienkowskiej 3 są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 11:00 - 19:00, w soboty w godz. 10:00 - 17:00, a także w niedziele w godz. 10:00 - 16:00, natomiast w dniu meczu od godz. 8:00 do rozpoczęcia II połowy spotkania. W razie pytań prosimy o kontakt z Punktem Obsługi Kibica.

fot. Legia Warszawafot. Legia Warszawa
Schemat stadionu

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (29)

+dodaj komentarz
Szyszko - 16.09.2022 / 12:17, *.chello.pl

Już nie ma kompletu? Idźcie, poklepcie prezesa stulecia po plecach frekwencją

odpowiedz
niecierpLiwi - 14.09.2022 / 20:17, *.133.51

A NIECH ZAPEŁNI SIE I NIECH PĘKA WQ SZWACH, MODA NA LEGIE1CZAS!A SŁABE LENIWE GRAJKI WON Z LEGII!I NOWY PREZES Z JAJAMI A NIE Z....ECH !!

odpowiedz
Adi - 14.09.2022 / 18:42, *.orange.pl

W tym że nie w całej Ukrainie jest wojna. Dlaczego nie grają u siebie w kraju tylko akurat u nas?

odpowiedz
Juno - 15.09.2022 / 01:49, *.net.pl

@Adi: Nie grają w Ukrainie bo moskale mogą (teoretycznie) obstrzelać stadion, na którym odbywał by się mecz. Pomijając fakt, że na całym terytorium kraju obowiązuje stan wojny (kurdę nie wiem jak to poprawnie będzie). Grają u nas bo pewnie się dogadali z Legią i mają blisko. Plus, że może ich (teoretycznie) wspierać na trybunach wielu ukropów, którzy są w Wawie. Bez spiny Adi;-))

odpowiedz
Juno - 15.09.2022 / 02:04, *.net.pl

@Juno: A także brak zgody UEFA. Pomyśl - jechali by kibice Celtiku po kraju, gdzie bandyci Putina strzelają do cywili, pociągów, dworców itd, Mogliby pod taki ostrzał trafić Szkoci.

odpowiedz
Warszawa - 14.09.2022 / 09:45, *.com.pl

Zapowiada się fajny mecz na trybunach. Patrząc po komentarzach to cipeusze zostaną w domach. Na stadion przyjdzie między 16 000 a 18 000 kibiców. Dla mnie jest to optymalna frekwencja. Mniej wynikowców, mniejsze kolejki po piwko, mniejszy ścisk na trybunach - same plusy. Pozdrawiam serdecznie środkowym palcem narzekających na poziom piłkarski Legii :) Chyba ligi wam się pomyliły. W lidze mistrzów to grają Ukraińcy, bileciki już kupione?

odpowiedz
Alan - 14.09.2022 / 09:52, *.t-mobile.pl

@Warszawa:

No niezle jaja by były jakby oni mieli komplet....I sam jestem ciekaw jakby to w % wyglądało tzn ilu Polaków na trybunach a ilu Ukraińców.

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 14.09.2022 / 10:06, *.52.135

@Warszawa:

nie cwaniakuj, normalni ludzie nie chodzą na mecze by nie nabijać kabzy Miodkowi and company

odpowiedz
Warszawa - 14.09.2022 / 12:15, *.plus.pl

@Alan: ale to jest bardzo prawdopodobne, że tam będą komplet.

odpowiedz
Warszawa - 14.09.2022 / 12:19, *.plus.pl

@koneser polskiej piłki klubowej: normalni? Dla ciebie normalny człowiek to taki, który chodzi tylko wtedy na mecze gdy drużyna wygrywa? W sumie to nawet nie będę ci tłumaczył na czym polega kibicowanie, bo im mniej na stadionie takich normalnych ludzi jak ty, tym lepiej dla nas wszystkich. Nie do zobaczenia na Legii!

odpowiedz
ac.milan - 14.09.2022 / 15:33, *.telefonica.de

@koneser polskiej piłki klubowej: a w glowie pustka

odpowiedz
gutek - 14.09.2022 / 07:32, *.chello.pl

nie płacimy za dziadostwo

odpowiedz
misza praga - 14.09.2022 / 08:05, *.orange.pl

@gutek: jak cie nie stać to do roboty,a nie jakieś głupoty wypisujesz

odpowiedz
Januszek - 14.09.2022 / 00:52, *.chello.pl

Fannoje juz kupili? Ogladal Sliza i Jedzrejczaka xd hehhehe. Niektorzy to lepsi od fanbojow nadgryzionego jablka xd

odpowiedz
Warszawa - 14.09.2022 / 09:48, *.com.pl

@Januszek: "fanboje", "xd" - ile masz lat? 14?

Kibicem nie jesteś, to po co piszesz na stronie kibiców Legii?

odpowiedz
Wycior - 14.09.2022 / 13:56, *.vectranet.pl

@Warszawa: to jakiś dewiant, który lubi publicznie robić z siebie kret.yna. To dobra wiadomość, że nie będzie go na Ł3.

odpowiedz
Hiszpan - 13.09.2022 / 23:53, *.telnaptelecom.pl

Panie Herra ponawiam prośbę o darmowy bigosik i kiełbasę serwowane pod namiotem. Jako nowa akcja promocyjna. To ostatnia rzecz która przyciąga na Ł3.

odpowiedz
Syn trenera - 13.09.2022 / 23:39, *.netfala.pl

WINCYJ SLISZA i ROSOŁKA i PICHA Trzech desperados...

odpowiedz
beton - 13.09.2022 / 23:05, *.chello.pl

miałem się wybrać, ale po takim blamażu to bardzo dziękuję. Nie dlatego, że przegrali, nie pierwszy i nie ostatni raz, ale w jakim stylu. Było mi wstyd, ale im chyba nie. Nie byłem zwolennikiem Herr trenera, ale takiego badziewia to się nie spodziewałem. Przecież oni grają gorzej niż na jesieni ubr. Tylko wtedy byli trzeci od końca a teraz są trzeci na szpicy, ale to tylko i wyłącznie świadczy jak denna jest ta nasza liga a nie o tym, że grają choć odrobinę lepiej. Na wiosnę było jako tako a teraz dno. Ba, większość grajków, to nawet gra gorzej niż rok temu. Szkoda gadać. Nie chcę być złym prorokiem, ale czarno to widzę. I dopóki te lenie nie zaczną grać, nie wydam na nich ani grosza. Wystarczy, że płacę abonament za Canalię.

odpowiedz
Biała siła - 13.09.2022 / 23:14, *.t-mobile.pl

@beton: każdy ma próg wytrzymałości ,inni już a jeszcze inni kiedyś ,Chory prezes z chorym myśleniem ,i oto efekty ,

odpowiedz
Hiszpan - 13.09.2022 / 23:03, *.telnaptelecom.pl

To poważny test Kosty. Czy pokażę cohones i odstawi głównych hamulcowych Josue i Wszołka. Z kim jak nie z Miedzią? Gdzie jest Strzałek? Mam dziwne przeczucie że szatnia rządzi trenerem a nie odwrotnie.

odpowiedz
Bobo - 13.09.2022 / 20:32, *.aster.pl


Cześć , macie sprawdzoną stronę żeby obejrzeć dziś ligę mistrzów ?

odpowiedz
jacq - 13.09.2022 / 21:20, *.play-internet.pl

@Bobo: Wszystkie leżą.

odpowiedz
Hiszpan - 13.09.2022 / 19:27, *.telnaptelecom.pl

Będzie komplet

odpowiedz
Gocław - 13.09.2022 / 21:55, *.net.pl

@Hiszpan: to prawda frajerów nie brakuje

odpowiedz
LewLegia - 13.09.2022 / 21:59, *.net.pl

Lepiej jest miedź mieć, niż wydać na żenadę.

odpowiedz
gorąca zupa - 13.09.2022 / 18:24, *.inetia.pl

Nasza Legia najlepsza w Polsce jest pi:))))) bks i miedź legnica też

odpowiedz