REKLAMA

Nowe legijne graffiti: Biało-czerwona Legia (257)

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Wolscy Fanatycy przygotowali patriotyczne graffiti przedstawiające Małego Powstańca, symbol Polski Walczącej oraz hasło na biało-czerwonym tle - "Jesteśmy jeżeli pamiętasz". Z kolei legijna Ochota przygotowała graffiti z motywem legijnej, reprezentacyjnej flagi, która zwiedziła kawał świata. Biało-czerwony napis "Legia" na murze prezentuje się doskonale.





przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
L. W. 1916 - 16.09.2022 / 20:27, *.chello.pl

Legijna Ochota brawo ????
Narodowa Ochota ????????????????????????????????????????

odpowiedz
Popcornowi mówię nie - 16.09.2022 / 17:34, *.centertel.pl

Warto dodać, że grafitti na Ochocie jest obok muralu patriotycznego, poświęconego Powstańcom Warszawskim. Więc zamysł napisu Legia w barwach narodowych jest wiadomy.

odpowiedz
oLaf - 16.09.2022 / 16:59, *.vectranet.pl

pierwsza praca przepiękna (symbol PW bym przesunął o metr w lewo bo 50% młodziaków nie zaczai o co cho...)

odpowiedz
Barex1916 - 16.09.2022 / 11:53, *.vectranet.pl

FAJNE ALE ZBYT MALO KREATYWNE

odpowiedz
OBI - 16.09.2022 / 10:16, *.changeintegrated.com

Ta niżej kojarzy mi się z wielką flagą LEGIA nie wiem czy taki był zamysł autora kolegi B :)

odpowiedz
Pl - 15.09.2022 / 22:06, *.net.pl

Szkoda, że na reprezentacji obecnie jest piknik a nie doping. Może jakby wróciła dawna atmosfera to i flaga zaczęłaby znowu podróżować z repra

odpowiedz
Biało czerowne - 15.09.2022 / 19:06, *.vectranet.pl

Pięknie się te barwy prezentują.

odpowiedz
Siła w prostocie - 15.09.2022 / 13:49, *.changeintegrated.com

Brawo Legijna Ochota. Cała ściana prezentuje się doskonale

odpowiedz
Ultras - 15.09.2022 / 13:43, *.129.30

Herbu tylko brakuje na bialo czerwonej. Dobrze ja bylo widac na mundialu Japan 2002 za bramka, i na meczach w usa. Alchim dobra robote robil :)

odpowiedz
Bartek - 15.09.2022 / 13:18, *.t-mobile.pl

Pierwsza praca świetna, druga chyba ba trochę źle proporcje wysokość/szerokość i dla mnie wygląda nieco gorzej. Ale i tak brawa dla twórców obu prac.

odpowiedz
Alan - 15.09.2022 / 09:59, *.t-mobile.pl

Szkoda ze tak wiele spraw jest w czasie przeszłym. I tutaj też zwiedziala zamast zwiedza.

odpowiedz