fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z Miedzią

Woytek, źródło: Legionisci.com

Najwyższą notę za mecz z Miedzią Legnica przyznaliście Filipowi Mladenoviciowi, który zdobył dwie bramki i miał asystę. Występ Serba oceniliście na 5,1 w skali 1-6. Najniższe noty uzyskali natomiast Rafał Augustyniak i Bartosz Kapustka - po 2,1. W sumie oceniało 860 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,1.



Mladenović 5,1
Tobiasz 4,0
Wszołek 3,9
Kramer 3,3
Josue 3,3
Rose 3,2
Nawrocki 3,1
Carlitos 3,0
Muci 3,0
Charatin 2,9
Yuri Ribeiro 2,9
Slisz 2,7
Johansson 2,6
Rosołek 2,2
Augustyniak 2,1
Kapustka 2,1

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
dejne3 - 22.09.2022 / 09:51, *.199.66

Josue za czerwona kartkę gdzie się wy kartkował z kartoflami 3,3 to i tak dużo

odpowiedz
Marcin - 20.09.2022 / 10:18, *.43.174

Slisz 2,7...i jak tu z Wami pisać o piłce.Chłop zazwyczaj podaje tylko do tyłu,a w tym meczu to nawet do tyłu podać nie potrafił.

odpowiedz
Arek - 20.09.2022 / 00:00, *.tpnet.pl

Że komuś przyszło do głowy Haratina oceniać. Jak on nie wiem, czy 3 minuty zagrał.

odpowiedz
LWST - 19.09.2022 / 18:11, *.plus.pl

Nie wiem dla czego zawsze niskie noty dla Slisza ,w chłop haruje ze 2 ,najwięcej biega ,gdzieś czytałem ,że pobił rekord ekstraklasy jeśli chodzi o przebiegnięte kilometry .Ale pewna cześć osób chyba się uwzięła na chłopaka :/

odpowiedz
kaktus - 19.09.2022 / 19:22, *.orange.pl

@LWST:
Też tego nie rozumiem. Chłop ma zazwyczaj bardzo zaniżone noty. W tym jednak meczu "zasłużył" sobie na niską notę. Miał tyle kluczowych strat, po których przeciwnik miał okazje bramkowe, że to nie przystoi zawodnikowi grającemu na tym poziomie...

odpowiedz
gazza - 19.09.2022 / 21:46, *.inetia.pl

@LWST:
Człowieku - Widać że nie masz w sercu Legii i nie oglądasz meczy !
Ja oglądam każdy mecz - w każdym Slisz jest najgorszym zawodnikiem - Nic nie wnosi do drużyny a wręcz ją osłabia. Każdy to widzi tylko nie ty...Jesteś jego bratem czy samym Sliszem ???

odpowiedz
stary kibic - 20.09.2022 / 11:38, *.chello.pl

@gazza: Nie wiem,czy ty oglądasz uważnie mecze a także ile tych meczów(!) oglądałeś na trzeżwo ale widać,że mało znasz się na piłce!
Slisz w tym meczu nie zagrał dobrze ale w innych był dobry! Bo on gra na bardzo niewdzięcznej pozycji,niezbyt widowiskowej ale b. ważnej dla drużyny.Walory Ślisza doceniają trenerzy a opinie kibiców są zazwyczaj subiektywne -kibic zazwyczaj nie docenia ~"czarnej roboty" piłkarza.

odpowiedz
Yaro - 20.09.2022 / 15:01, *.centertel.pl

@stary kibic: 100 % racji !!

odpowiedz
Mateusz z Gór - 20.09.2022 / 17:43, *.orange.pl

@stary kibic:

Ej no sorry, ale Legia już miała najlepszego w Polsce piłkarza od czarnej roboty na tej pozycji i był to Łukasz Surma, któremu żaden współczesny zawodnik do pięt nie dorasta. Co się stało z byłym kapitanem? Ktoś doszedł do wniosku, że taki typ grania to granie dość średniowieczne i z niego zrezygnowano. Tak samo uczyniły inne kluby w Europie - odstawiono ten typ piłkarza na bok, bo jest nieprzydatny we współczesnym futbolu. A Slisz Surmie nawet do pięt nie dorasta. Kogo to obchodzi, że biega. Jeśli dobrze biega to pomylił dyscypliny. Gość nie potrafi podawać, strzelać, psuje większość akcji, w których bierze udział. Gracz na tej pozycji nie może tylko bronić.

odpowiedz
stary kibic - 20.09.2022 / 20:53, *.chello.pl

@Mateusz z Gór: Domyślam się,że jesteś wybitnym fachowcem,od którego trenerzy naszej extraklasy powinni się uczyć?
Bo wg ciebie w dzisiejszej piłce nie jest potrzebny defensywny pomocnik? A ci głupi trenerzy grają nawet w systemie z dwoma takimi zbędnymi zawodnikami.
Na poważnie - oczywiste jest,że Sliszowi dużo brakuje nawet do Jodłowca z dawniejszych czasów ale jeszcze jest młody,jest nadzieja,że się rozwinie.
A co do Surmy - jestem tak stary,że pamiętam Strzykalskiego na tej pozycji,potem Cmikiewicza i kilku innych.To byli panowie piłkarze,do których Surmie sporo brakowało! Był dobry ale na pewno nie najlepszy.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 20.09.2022 / 21:23, *.orange.pl

@stary kibic:

Jeżeli dla Ciebie defensywny pomocnik to zawodnik, który nie potrafi grać do przodu to nie rozumiesz piłki nożnej w ogóle.

odpowiedz
tonton - 26.09.2022 / 20:53, *.206.41

@LWST: Pojęcia o piłce nie mają ci, którzy bronią Slisza. Utarło się nawet powiedzenie, że Slisz świetnie gra bez piłki, więc najlepiej, jakby mu przez 90 minut nikt z drużyny nie podawał.
Chłopak gra na niewdzięcznej pozycji? Pełna zgoda, ale ma same straty, każde zagranie do tyłu lub do najbliższego i problemy z fizyczną walką.
On jest dobry na Legię II...

odpowiedz
Ju(L)ius - 19.09.2022 / 15:33, *.vectranet.pl

Ludzie!! Prosiłem już kilka razy o wyjaśnienie waszych ocen....
Niech chociaż jeden, który postawił Kapustce więcej niż 1 wyjaśni mi to...!

odpowiedz
wkz - 19.09.2022 / 12:18, *.esabdns.pl

Ale zjazd Kapustki. A Czesiu myśli o powołaniu

odpowiedz
onomatopeja22 - 19.09.2022 / 16:21, *.interkam.pl

@wkz: Kapustka to odkad tu przyszedl to cienki bolek

odpowiedz