fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

1916 - oprawa na Żylecie [VIDEO]

Woytek, źródło: Legionisci.com

Tuż przed rozpoczęciem meczu Legia - Miedź fani na Żylecie przygotowali oprawę składającą się z szarf w barwach Legii i wielkiego napisu 1916. Całość uzupełniły stroboskopy, które efektownie podświetliły od spodu prezentację. Poniżej prezentujemy film.

Fotoreportaż z meczu - 85 zdjęć Mishki
Fotoreportaż z meczu - 49 zdjęć Kamila Marciniaka
Fotoreportaż z trybun - 38 zdjęć Michała Wyszyńskiego / SKLW













przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (19)

+dodaj komentarz
L - 18.09.2022 / 14:57, *.aster.pl

Nie pasuja mi tutaj stroboskopy. Psuja efekt. Lepiej wygladalyby race na gorze i na dole w kolorach wzoru albo czerwone, zwykle race dookola. Daloby super efekt i kolorystycznie uzupelnilo.

Co do pomyslu, brakuje takich prostych opraw z wykrozystaniem daty, elki i herbu. Zwlaszcza herbu.

odpowiedz
Pawku - 17.09.2022 / 12:03, *.play-internet.pl

Mi się podoba . W prostocie piękno ????

odpowiedz
Darek - 17.09.2022 / 08:55, *.chello.pl

Fajnie,że na trybunach coś się dzieje.Lepsze to niż nic.Ale szczerze to oprawda jedna z wielu.Jutro już nikt o niej nie będzie pamiętał.

odpowiedz
Syn oreszczuka - 17.09.2022 / 09:16, *.184.75

@Darek : podobnie jak o meczu. To i tak na tle Polski (i nie tylko) jakis ewenement, ze na niemal kazdym meczu cos sie u nas dzieje. Chyba tylko na zaglebiu lubin nic nie bylo.
Rywale w tej rundzie u nas raczej z nizszej kibicowskiej półki, wiec o ambitniejsze rzeczy w wykonaniu NS jestem spokojny na wiosne:)
Z drugiej strony pasy materialu to nie jest chyba takie latwe jak sie niektorym wydaje.

odpowiedz
pol - 17.09.2022 / 07:40, *.chello.pl

Kolejna przeciętność

odpowiedz
L - 18.09.2022 / 14:45, *.aster.pl

@pol: niesamowite jak niektorzy mysleli, ze co emcz bedzie oprawa typu wow. Spokojnie... daj cos w zbiorce na oprawy to bedzie, a nie same wymagania nie wiadomo skad.

odpowiedz
L... - 17.09.2022 / 00:30, *.plus.pl

Na fb na stronce Nieznanych. Przeczytałem post,
zachęcający kibiców, żeby przyszli n a mecz. Ten post zaczynał się mniej więcej tak że w internecie nie ma nic o Miedzi, że ten klub nie istnieje, że Miedz Legnica nie jest znana. To dzisiaj NS przekonali się co to jest Miedź i poznali drużynę w 2 i 13 minucie. Panowie z NS - nie można tak pisać jak Wy napisaliście. Jesteśmy wszyscy z Warszawy i okolic. To my mamy być przykładem również kultury dla kibiców z innych klubów. Swoją pistawa mamy udowadniać że to oni muszą się od nas uczyć zachowania. A nie odwrotnie. Pozdrawiam. Hej Legia gol !!!

odpowiedz
Arek - 17.09.2022 / 01:15, *.tpnet.pl

@L...: tam nie było nic o Miedzi, tylko o Legnicy jako mieście. Jak już coś czytasz, i się potem do tego odnosisz, czytaj ze zrozumieniem.

odpowiedz
tomi - 17.09.2022 / 02:59, *.chello.pl

@L...: Kogo mamy szanować? miedz? czy ty się dobrze czujesz? klubik,który dziesiątki lat pałętał się po 3 lidze...Teraz w szkole uczą takich bzdur,psudoszacunek,pseudokultura? co jeszcze?

odpowiedz
Piotr - 17.09.2022 / 14:30, *.orange.pl

@Arek: Legnica pewnie bardzo bogate miasto - KGHM też pewnie inwestują w klub , zdrowe pieniądze z miedzi (surowca) w przeciwieństwie do kasy pudla - pralnia pieniędzy kulczyków

odpowiedz
Greg - 17.09.2022 / 14:53, *.tpnet.pl

@Piotr:
Daj spokój tu nawet nie ma z kim dyskutować bo niby o czym można rozmawiać z kimś kto ma w glowie teksty typo Polska beż Śląska albo Wroclaw- Breslau....a co do tego kto gdzie się urodził to oczywiście to nie ma żadnego znaczenia a jeszcze te teksty że niby jestem z Warszawy to jestem lepszy hehehehehe ide o zakład że 80% ludzi tutaj koło rodowitego warszawiaka to nawet nie stało.

odpowiedz
eLo - 17.09.2022 / 18:43, *.chello.pl

@Greg: Tak jak ty

odpowiedz
Wie(L) un - 17.09.2022 / 21:28, *.18.56

@eLo: ????????????pozdro

odpowiedz
L - 18.09.2022 / 14:44, *.aster.pl

@L...: najpierw naucz sie czytac ze zrozumieniem bo takim brakiem tej umiejetnosci osmieszasz kibicow Legii. Nie na odwrot.

odpowiedz
L - 18.09.2022 / 14:47, *.aster.pl

@Greg: ale jedyna osoba, ktora pisze takie rzeczy jestes ty. Nikt tu nikogo nie obrazil, nikt sie nie wywyzsza, a jedyna osoba, ktora nie jest rodowita - jestes ty patrzac po tym co wypisujesz. Mam rade: popros mame zeby ci tlumaczyla posty bo chyba masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

odpowiedz
L - 18.09.2022 / 14:52, *.aster.pl

@Piotr: ale nikt nie pisal, ze to nie jest bogate miasto. Wezcie dajcie ogloszenie w internecie, ze szukacie kogos kto wam bedzie czytal teksty ze zrozumieniem i wystawicie chlopa, ktory wam bedzie pisal odpowiedzi bo wstyd was czytac. Jeden o dupie, drugi o zupie.

odpowiedz
Kujon - 16.09.2022 / 22:57, *.chello.pl

Prosta szkoda kasy …. To juz sie przejadło …
Nie nie zrobię nic lepszego ale mogę podesłać prace innych … Tunezja , Argentyna …. A nie wszystko na jedno kopyto tak ja te szalone grafy :))

odpowiedz
L - 18.09.2022 / 14:49, *.aster.pl

@Kujon: na jedno kopyto?! Przeciez dawno nie bylo takiego prostego akcentu typowo legijnego, a juz oprawy z pasow nie bylo baaaardzo dawno. A chlop mowi, ze wszystko na jedno kopyto, hahaha. I jeszcze dajesz przyklad Tunezji gdzie sa ciagle takie same kartoniady. No stary...

odpowiedz
Arecki - 16.09.2022 / 21:49, *.vectranet.pl

Na koszulki SZTOS

odpowiedz