fot. Michał Wyszyński
REKLAMA

Kibice Legii w 83. rocznicę sowieckiej agresji na Polskę

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Fani Legii jak co roku, 17 września złożyli wieniec w kształcie klubowego herbu przy pomniku Poległym i Pomordowanym na Wschodzie. A wszystko to w 83. rocznicę sowieckiej agresji na Polskę, której skutkiem był tzw. IV rozbiór Polski.fot. Michał Wyszyński


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
hajdukL - 18.09.2022 / 00:46, *.plus.pl

Pamięć o Poległych i Pomordowanych musi być wiecznie żywa. Uznanie dla wszystkich, którym takie daty jak 17.09. nie są obojętne.

odpowiedz
Legionista 1955 - 17.09.2022 / 22:06, *.t-mobile.pl

Dziękuję Wam bardzo!

odpowiedz
gazza - 17.09.2022 / 16:21, *.inetia.pl

Piękna akcja - Oby nigdy nie wygasła ! Brawo !

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.