fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Mobilizacja fanklubów na mecz z Wartą

Redakcja, źródło: FB/Nieznani Sprawcy - Wiadomość archiwalna

Kolejny ligowy mecz Legii przy Łazienkowskiej 3 odbędzie się w sobotę, 8 października. Już teraz Nieznani Sprawcy zachęcają wszystkie legijne fankluby, by jak najliczniej stawiły się na tym meczu.

"Znowu czas, żebyście Wy pokazali kosmiczny potencjał jaki w Was drzemie. Po ostatniej mobilizacji, gdzie głównie działały dzielnice i okolice Warszawy, tym razem zachęcamy wszystkie FC do gry. Zarażajcie Legią Warszawa swoje miasta i okolice, niezależnie skąd jesteście. My postaramy się dołożyć wszelkich starań, aby ułatwić Wam mobilizację w Waszych miastach. A Wy już bierzcie się za nakręcanie swoich ekip. Liczby z zeszłorocznej mobilizacji czekają, aby je pobić! Do roboty! Legia czeka!" - apelują ultrasi.

Wkrótce więcej szczegółów.

Mecz Legia Warszawa - Warta Poznań odbędzie się w sobotę, 8 października o godz. 17:30. Już teraz można kupować bilety na to spotkanie - bilety.legia.com

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.