Żeglarstwo

Wyniki legionistów w międzynarodowych MP kl. Optimist

W Dziwnowie odbyły się żeglarskie, międzynarodowe mistrzostwa PSKO w klasie Optimist, w których startowali zawodnicy Legii. Najwyżej sklasyfikowaną zawodniczką naszego klubu została Zofia Brdulak, która ukończyła zawody na miejscu 19. Zofia miała doskonały początek rywalizacji, zajmując w pierwszych sześciu wyścigach miejsca w ścisłej czołówce. Dopiero dwa ostatnie starty spowodowały spadek na 19. lokatę.

Stanisław Ługowski był 29., Ian Kurtysh - 30., Antoni Brzozowski - 44., Pola Wdowiak 58., Piotr Kowalewski 116., Emilia Brdulak 139., Helena Kisiel 202., Kamil Czajkowski 246. Startował 250 zawodników.