Wołodymyr Yazykov (z prawej)
REKLAMA

Strzelectwo

Wyniki Yazykowa na MŚ w Osijeku

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W chorwackim Osijeku trwają Mistrzostwa Świata w strzelaniach do rzutków, na które pojechał jeden z zawodników Legii. Wołodymyr Yazykov zajął 37. miejsce w konkurencji Trap, uzyskując łącznie 106 punktów. W poszczególnych seriach zdobywał: 21, 22, 22, 20 i 21.

W drużynowej rywalizacji, Polacy w składzie Yazykov, Krzysztof Łapiński i Krzysztof Mrożek zajęli miejsce 11., uzyskując łącznie 193 punkty. Yazykov zdobył ich 67 - w kolejnych seriach 24, 20 i 23.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.