Janis Berzins - fot. Legiakosz.com
REKLAMA

Podwójna zdobycz Berzinsa

Fumen, źródło: Legionisci.com

Janis Berzins zadebiutował w barwach Legii i od razu zdobył double-double. Łotysz rozpoczął spotkanie z ławki rezerwowych, ale mimo to spędził na parkiecie niespełna 24 minuty. W tym czasie zdobył 12 punktów (71,4% z gry) i dołożył 10 zbiórek. Niestety, 29-latek musiał zakończyć spotkanie z powodu pięciu przewinień.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
ws - 16 godzin temu, *.vectranet.pl

Gratulacje za dobry mecz. Duże wzmocnienie. Liczę na jego dobre zagrania z Grosellem.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.