fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Plus miesiąca

Plus września: Kacper Tobiasz

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

We wrześniu legioniści rozegrali trzy mecze, z: Radomiakiem Radom (1-0), Rakowem Częstochowa (0-4) i Miedzią Legnica (3-2). Najlepszy w nich okazał się⁸ Kacper Tobiasz.

Tobiasz pozytywnie oceniony został w każdym spotkaniu. W sumie w trzech meczach we wrześniu piłkę z siatki wyjmował sześciokrotnie, jednak wielokrotnie popisywał się świetnymi interwencjami. Na drugim miejscu znaleźli się Josue i Filip Mladenović. Portugalsko-serbski duet zgromadził po dwa plusy i jednym minusie. Przede wszystkim pozytywnym zaskoczeniem w tym miesiącu był "Mladen", który wybitnie pokazał się w starciu z Miedzią Legnica. Serb strzelił dwa gole, a dodatkowo zanotował asystę.Najgorszej w tym miesiącu wypadli Maciej Rosołek i Bartosz Kapustka, którzy otrzymali po dwie negatywne noty. "Rossi" nie wnosił za wiele do gry legionistów, a "Kapi" wciąż szuka swojej dobrej dyspozycji.

Pełna klasyfikacja:

Kacper Tobiasz - 3
Josue - 2 / 1
Filip Mladenović - 2 / 1
Blaz Kramer - 1
Maik Nawrocki - 1
Bartosz Slisz - 1
Lindsay Rose - 1
Rafał Augustyniak - 1 / 2
Matthias Johansson/b> - 1 / 2
Ernest Muci - 1 / 2
Paweł Wszołek - 1 / 2
Makana Baku - 1
Carlitos - 1
Robert Pich - 1
Patryk Sokołowski - 1
Maciej Rosołek - 2
Bartosz Kapustka - 2

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.