Bartosz Stępień - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Stępień: Staraliśmy się grać na jak najwyższym poziomie

Hugollek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna


Bartosz Stępień (przyjmujący Legii): Wydaje mi się, że w starciu z Głogowem graliśmy całkiem niezłą siatkówkę, mimo że w przebiegu całego spotkania zdarzały nam się zarówno lepsze, jak i gorsze momenty – najpierw jeden set wygrali goście, potem my, następnie znowu Chrobry i ponownie nasza drużyna, aż finalnie doszło do tie-breaka, który udało nam się wygrać.
Myślę, że siatkarsko było co nieco do pooglądania. Pokazaliśmy kilka fajnych akcji i staraliśmy się grać na jak najwyższym poziomie. Wiadomo, że to dopiero pierwszy mecz, ale uważam, że z biegiem czasu będzie coraz lepiej.
Ekipa z poprzedniego sezonu cechowała się pełnym zgraniem. Wierzę, że naszemu nowemu, przebudowanemu zespołowi również uda się szybko właściwie zgrać. Mamy także nowego szkoleniowca. Myślę, że uda nam się wspólnie zbudować fajny kolektyw w bieżącym sezonie.
Wydaje mi się, że na ten moment gramy o utrzymanie w lidze, a co się zadzieje w trakcie rozgrywek, to się okaże. Wiadomo, że lubimy wszystkich zaskoczyć. [śmiech]

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.