Piotr Szlęzak - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Szlęzak: Wygrana motywuje nas do dalszej pracy

Hugollek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna


Piotr Szlęzak (przyjmujący Legii): Wygrana z Chrobrym na pewno nas cieszy, ponieważ stoczyliśmy z głogowianami zacięty bój. Mecz miał pięć setów i każda ze stron mogła wygrać ten pojedynek. Dodatkowy stres stanowił fakt, iż był to pierwszy mecz nowego sezonu. Zwycięstwo, które odnieśliśmy, z pewnością zmotywuje nas do dalszej ciężkiej pracy na treningach.
Nasza gra nie wygląda jeszcze tak, jak oczekiwalibyśmy tego, ale systematycznie nad tym pracujemy i sądzę, że wkrótce przyniesie to spodziewany efekt, tak że będziemy prezentowali się równo.
W obecnej drużynie połowę zawodników stanowią nowi siatkarze. Wprawdzie nadal tworzymy jeszcze świeżą grupę, ale po tym, co do tej pory przeszliśmy, m.in. w sparingach czy podczas turniejów, uważam, że jesteśmy naprawdę bardzo zgrani i niczego nam nie brakuje.
Sądzę, że w obecnym sezonie główne założenie dla naszego zespołu stanowi utrzymanie w lidze. Zobaczymy, co będzie później. Być może powalczymy nawet o play-offy.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.