Zofia Klepacka
REKLAMA

Żeglarstwo

Zabrakło wiatru na Mistrzostwach Polski kl. iQFoil

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Od piątku do niedzieli miały się odbyć w Gdańsku mistrzostwa Polski w klasie iQFoil, z udziałem Zofii Klepackiej. Legionistka była główną faworytką do wygranej, pod nieobecność Mai Dziarnowskiej, która przebywała w tym czasie na zgrupowaniu w Breście. Ze względu na brak wiatru do niedzieli włącznie, nie odbył się żaden z wyścigów i zawodniczki wróciły do domu.

Na razie nie wiadomo, czy Mistrzostwa Polski odbędą się w innym terminie, czy też w roku 2022 nie zostaną rozegrane w ogóle - o tym zdecyduje specjalna komisja. Za miesiąc Zofia Klepacka wystartuje na Mistrzostwach Świata iQFoil w Breście.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.