fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rugby

W niedzielę mecz rugbistów na Bemowie

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W najbliższą niedzielę, 2 października nasi rugbiści rozegrają kolejne ligowe spotkanie na zapleczu ekstraklasy. Ich rywalem będzie zespół, który w minionym sezonie dotarł do barażów o awans do ekstraklasy - Rugby Klub Sparta Jarocin. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00 na boisku przy ul. Obrońców Tobruku 11 na Bemowie.

Legia po wygranej z zespołem z Białegostoku na własnym boisku oraz minimalnej wyjazdowej porażce z Arką Rumia, zajmuje w ligowej tabeli miejsce trzecie, i do niedzielnego meczu podchodzi mocno zmobilizowana, bowiem wygrana może zapewnić im prowadzenie w tabeli.Bilety na niedzielny mecz kosztują 20 złotych i będą do nabycia przy wejściu na stadion. Na miejscu przygotowane będzie stoisko Pastrami Powiśle, gdzie z biletem na mecz będzie można kupić żurek za jedyne 5 złotych. Ponadto dzięki Studio Format, prowadzona będzie sprzedaż pamiątek i gadżetów legijnej sekcji rugby.

Termin meczu: niedziela, 2 października 2022 roku, g. 16:00
Adres: ul. Obrońców Tobruku 11 (BOPN)
Cena biletów: 20 złotychprzeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
Siara - 29.09.2022 / 13:00, *.52.135

Ogarnij się się, i tak mało osób chodzi naecze, a Janusze biznesu dają bilety za 20zl zamiast wstęp wolny i cegiełka dobrowolna jak kiedyś, to zabija popularność sportu, która i tak nie jest już duża, a do tego zniechęca, bo zawsze jakiś krawaciarz musi w sporcie zwietrzyć interes, słabe to

odpowiedz
Chabal - 29.09.2022 / 13:23, *.plus.pl

@Siara: 1000% racji, przycinać na 2lidze rugby to...chcąc wpaść z synami muszę wywalić 80 zł

odpowiedz
Rach_mistrz - 29.09.2022 / 13:56, *.starnettelecom.pl

@Siara: to te mecze są płatne?! Jezu kto na to przyjdzie.

odpowiedz
Micha(L) - 29.09.2022 / 23:50, *.chello.pl

@Rach_mistrz: Ja

odpowiedz
Kibic - 02.10.2022 / 16:56, *.tpnet.pl

@Siara: wstęp na mecz kosztuje 20 zł lub 0 zł - przy wejściu sam decydujesz czy płacisz.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.