REKLAMA

4-6.10: Rozkład jazdy

Bodziach i Raffi, źródło: Legionisci.com

W Zielonej Górze podczas Młodzieżowych Mistrzostw Świata w pięcioboju nowoczesnym we wtorek wystartują zawodniczki Legii - Maja Biernacka oraz Małgorzata Karbownik. Półfinały zaplanowano na czwartek. Konrad Kamiński z Legia Fight Club rozpocznie rywalizację na Mistrzostwach Świata Juniorów starszych w K-1. Legionista rywalizować będzie we włoskim Lido di Jesolo w kat. -67kg.

Młodzież:
Dwa zespoły młodzieżowe rozegrają mecze zaległe, w obu przypadkach to pojedynki z wymagającymi rywalami.

04.10 g. 17:30 Legia U13 - UKS Talent Warszawa 10 [ul. Łazienkowska 3]
05.10 g. 12:00 Raków Częstochowa 04/5 - Legia U19 [CLJ U19][Częstochowa]


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.