fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Ultras Legia Warszawa - film z oprawą

Woytek

Na początku sobotniego meczu Lech - Legia kibice Legii zaprezentowali w sektorze gości oprawę składającą się z sektorówki i pirotechniki. Zapraszamy do obejrzenia filmu.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
ding - 03.10.2022 / 11:01, *.chello.pl

Trzeba było wziąć już sektorówkę z herbem lub eLką, zamiast za nasze pieniądze robić na takie coś.

Tak bym powiedział, gdybym dokładał się do zrzutek.

odpowiedz
M.... - 03.10.2022 / 14:11, *.t-mobile.pl

@ding: przecież Ty byś nawet tego na kartce nie narysował

odpowiedz
To już historia, a teraz ma być Lepij! - 02.10.2022 / 20:07, *.120.96

Doping Lepszy od oprawy, a tak wszyscy czekaLiśmy na jakieś Hity z posrania!Oprawa powinna być zwiázana z grá naszych i motywacja dla nich, to byśmy wygraLi a tak Hit kit!

odpowiedz
Wyrwikufel - 02.10.2022 / 18:10, *.play-internet.pl

Dobry doping Legii, dobrze słyszalny w telewizorni.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.