Bartosz Szydłowski (z prawej) oraz Tadeusz Żyro, który żeglował w barwach Legii w latach 1953-1970, dwukrotnie stawał na najwyższym stopniu podium mistrzostw Polski
REKLAMA

Żeglarstwo

Szydłowski drugi w mistrzostwach Warszawy i finale PP w kl. Finn

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Na Zalewie Zegrzyńskim rozegrano Mistrzostwa Warszawy, a zarazem finał Pucharu Polski w żeglarskiej klasie Finn. Drugie miejsce zarówno w mistrzostwach o prymat w stolicy, jak i w cyklu Pucharu Polski za rok 2022, zajął zawodnik sekcji żeglarskiej Legii, Bartosz Szydłowski. - Pierwszego dnia zmienne warunki, dużo zaskakujących sytuacji. Raz wyda, raz nie wyda. Jak to w życiu. Cieszę się, że z mojego zaproszenia do bazy skorzystała spora grupa - dwudziestu - finnistów. Grill, rozmowy kuluarowe i być może w przyszłym roku jedne z regat również odbędą się w Sailing Legia - powiedział po zawodach legionista.

Nasz zawodnik w poszczególnych wyścigach zajmował lokaty: 6, 1, (8), 3, 1, 1. O pięć punktów wyprzedził go Andrzej Romanowski z OŚ AZS-u Poznań.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.