Przemarsz legijnych fanklubów przed meczem ze Stalą Mielec w listopadzie 2021 - fot. Michał Wyszyński / SKLW
REKLAMA

Wszystkie fankluby na Legię! Mobilizacja na mecz z Wartą

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W minionym sezonie fani Legii po raz pierwszy zrobili większą mobilizację wszystkich legijnych fanklubów na mecz naszego klubu przy Łazienkowskiej. Wówczas akcja miała miejsce na spotkaniu ze Stalą Mielec, rozegranym 7 listopada zeszłego roku.

Mecz poprzedził wspólny przemarsz legionistów ze Źródełka na stadion, który miał miejsce półtorej godziny przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Na czele pochodu niesiona była flaga "Żyleta jest zawsze z Wami", a po drodze nie brakowało odpalanej pirotechniki. Liczymy na to, że w najbliższą sobotę, przy okazji meczu z Wartą Poznań, każdy z legijnych FC poprawi swoją liczbę z zeszłego sezonu. Tym bardziej, że obecnie frekwencja na naszym stadionie za każdym razem jest wyraźnie lepsza niż jeszcze kilka miesięcy wcześniej.



Przed rokiem każdy z legijnych FC otrzymał specjalną flagę na kiju z nazwą swojej miejscowości. Flagi legijnych FC zawisły na Żylecie - na trybunach wisiały m.in. następujące legijne flagi: Przasnysz, Szczecinek, Biała Podlaska, Węgrów, Warka, Płońsk, Wyszogród, Pułtusk, Sochaczew, Giżycko, Garwolin, Otwock, Lubawa, Dęblin, Sandomierz, Grójec, Ciechanów, Siedlce, Ostrołęka, Kwidzyn, Wyszków, Rypin, Orneta, Łuków, Sokołów Podlaski, Chełmża, Brodnica, Mińsk Maz., Mława, Zambrów, Warka, Kołobrzeg, Nowy Jork, Squadron. Flagi na kijach mieli ponadto fani z Nacpolska, Augustowa, Ciechocinka, Kozienic i Brzeszcz.

Legioniści z wielu wymienionych wyżej miejscowości często stawiają się na naszych meczach - domowych, czy wyjazdowych, w doskonałych liczbach. Siedleccy legioniści potrafią zawitać w parę setek. Legijny Szczecinek podczas wyjazdu do Poznania pokazał się w doskonałej liczbie i formie wokalnej. Aby nikogo nie pominąć... w ostatnim czasie świetnie mobilizuje się legijny Dęblin (w ostatnich latach regularnie wspierali sekcje), czy Grójec, ale i wiele innych FC działa na miarę swoich możliwości i... odległości. W najbliższą sobotę, kolejna okazja, by pokazać się jak najliczniej, i poprawić swoje dotychczasowe rekordy przy Ł3. Czekamy na Was, niezależnie od tego, czy jesteście zrzeszeni w fanklubie, czy nie!

Oczywiście, mobilizacja legijnych fanklubów to jedno, ale również nasze osiedla, dzielnice i grupy mają do wykonania pracę u podstaw. Zabieramy tych, którym ostatnio chciało się nieco mniej, ale również tych, którzy jeszcze nie mieli okazji poznać najlepszej atmosfery na trybunach. Żyleta musi być wypełniona do ostatniego miejsca, tak samo jak na ostatnich meczach.

Przyjeżdżamy na stadion z odpowiednim wyprzedzeniem, nie na ostatnią chwilę, aby wspólna zabawa trwała jak najdłużej. Już tylko trzy domowe spotkania do końca roku, więc bez wymówek - w sobotę WSZYSCY NA Ł3!

KUP BILET NA MECZ

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (29)

+dodaj komentarz
Szocik - 07.10.2022 / 19:14, *.plus.pl

Pierw cała zyleta wyprzedana A teraz nagle są bilety dziwne rzeczy się dzieją w tym systemie biletowym

odpowiedz
Mordziaty - 07.10.2022 / 07:28, *.play-internet.pl

Mecz z tzw. bezjajecznych. Bez atmosfery i historii. Zero zainteresowania.

odpowiedz
Tomek(L) - 05.10.2022 / 20:03, *.autocom.pl

Szykuje się frekwencyjna bryndza. Ten pseudo licznik na oficjalnej pokazuje 14500 z czego trzeba odjąć 3 tysiące gamoni którzy nie przylezą na mecz. Pewnie przed meczem wyświetli 20 koła a na meczu będzie 16500.

odpowiedz
Model Mondeo MK3 GTI VR6 - 06.10.2022 / 09:23, *.52.135

@Tomek(L):

20 koła to prawie 1/3 Sasina

odpowiedz
widzew końskie - 05.10.2022 / 18:50, *.aster.pl

u nas przed meczem wypija się alpage i zjada babe z nosa

odpowiedz
mobilizacja na rodzinnym? - 05.10.2022 / 17:32, *.changeintegrated.com

Wiadomo czy na rodzinnym będzie jakiś doping bo widziałem post Bobicza na legijnym forum miałem nie iść ale kupiliśmy 2 bilety ,https://www.facebook.com/groups/4327536370602963/posts/5661289653894288/

odpowiedz
Kobi - 06.10.2022 / 15:24, *.changeintegrated.com

@mobilizacja na rodzinnym?: akcja jest taka zebyś dał piątaka haha, a tak na serio to idziemy razem i kręcimy doping z dzieciakami ;) Ja już kupiłem jak tylko ziomek wrzucił posta ale z tego co wiem już nic nie ma

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 05.10.2022 / 13:15, *.52.135

czyli już Miodek ok. bo jakiś "decyzyjny" tak powiedział? aha, ok to wszyscy na mecz i śmiało kupować bilety, zenada

odpowiedz
Jano - 05.10.2022 / 15:08, *.orange.pl

@koneser polskiej piłki klubowej: nie przychodź, nie kupuj biletów, ktoś ci każe? Na szczęście więcej jest takich dla których Legia jest ważniejsza niż czyjeś antypatie!

odpowiedz
Przemo - 05.10.2022 / 15:14, *.201.80

@koneser polskiej piłki klubowej: Pełna zgoda. Aż dziwne , że puścili Twój post bo moje niejednokrotnie blokowali.

odpowiedz
Syn oreszczuka - 05.10.2022 / 17:15, *.autocom.pl

@Przemo: a co ma pudel do kibicowskiej mobilizacji? Ja i moi koledzy kibicujemy Legii, a nie nieudolnemu prezesowi.

odpowiedz
Arek - 05.10.2022 / 17:38, *.tpnet.pl

@koneser polskiej piłki klubowej: z Ciebie taki koneser, jak ze mnie astronauta. Podpisz się: Januszek, koneser sukcesów. Będziesz bardziej wiarygodny.

odpowiedz
olew - 05.10.2022 / 12:44, *.vectranet.pl

LEGIA to POTĘGA !!!

odpowiedz
wszędzie lata - 05.10.2022 / 11:40, *.com.pl

Pomorscy będą, na POMORZU to jest siła aaauuu!

odpowiedz
MIODUSKI KONFABULANT - 05.10.2022 / 10:53, *.it-home.pl

Najpierw MIODUSKI LICHWIARZ WON dopiero zapraszajcie .

odpowiedz
13 - 05.10.2022 / 11:55, *.204.21

@MIODUSKI KONFABULANT : mamy czekać az Legia zbankrutuje?
Jak Ojciec w domu Cie wkur_ to nie wracasz juz nigdy?

odpowiedz
olew - 05.10.2022 / 12:42, *.vectranet.pl

@MIODUSKI KONFABULANT : Kibole nie są od zmian właścicielskich, chyba że mają 1,5 mld złotych na kupno Legii i chcą Ją kupić.

odpowiedz
L - 05.10.2022 / 12:49, *.aster.pl

@MIODUSKI KONFABULANT : najwazniejsze, ze taki przychlast jak ty zrobil won. Prosba zebys juz nie wracal nawet jak Mioduskiego nie bedzie. Jak widac, Legia bez ciebie zapelnia stadion. Na K6 won.

odpowiedz
meduza - 05.10.2022 / 15:44, *.plus.pl

@MIODUSKI KONFABULANT : za ITI albo daewoo też protestowałeś, czy oni tobie pasowali? Jesteś jak te płaczki z doznania co mają dosyć.

odpowiedz
MIODUSKI KONFABULANT - 07.10.2022 / 11:52, *.it-home.pl

@L: na wyjazdy jeżdżę regularnie A ty pajacyku mioduskiego możesz dalej spowodować jego pralnie pieniędzy

odpowiedz
MIODUSKI KONFABULANT - 07.10.2022 / 11:57, *.it-home.pl

@olew: półtora miliona za LEGIE. Jak ona za mioduskiego ma 190 milionów długów

odpowiedz
Literat - 05.10.2022 / 10:42, *.net.pl

Znowu ludzi nakręcacie ?
Czy litości wy nie macie?
Klub to jedność oczywista
Szef, Kibice , Futbolista.
U nas ważna tylko kasa
Ta co do kieszeni wraca,
Właściciela i sportowca.
Kibic jest jak czarna owca.
Tylko po to by dać kasę
Na partaczy i żenadę

odpowiedz
Syn oreszczuka - 05.10.2022 / 11:17, *..

@Literat:
A maruda znów marudzi
I od rana wkurza ludzi.
Nie chcesz-nie idz. Twoja sprawa.
Ja będę wspierał Legię Warszawa

odpowiedz
srelat - 05.10.2022 / 11:18, *.orange.pl

@Literat: odstaw narkotyki bo ci robią dziury w mózgu.Kibice nakręcają kibiców.Nie mioduski

odpowiedz
L - 05.10.2022 / 12:50, *.aster.pl

@Literat: ale po co ten płacz? Nie interesuje cie to nie przychodz, inni jakos przychodza i tworza najwyzsza frekwencje w lidze.

odpowiedz
oLaf - 06.10.2022 / 13:30, *.vectranet.pl

@Syn oreszczuka: klasa riposta! : )

odpowiedz
PawLo - 05.10.2022 / 09:49, *.mm.pl

Będę jadę z zachodnio-pomorskiego

odpowiedz
kubica - 05.10.2022 / 17:35, *.cyfrowypolsat.pl

@PawLo: acha no to elegancko, dzięki, że napisałeś bo właśnie tak wszyscy tu zachodziliśmy w głowę od dobrych kilku dni czy na pewno będziesz.

odpowiedz
PawLo - 05.10.2022 / 22:26, *.mm.pl

@kubica: Ty nie masz głowy tylko dzban

odpowiedz