fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Przygotowania do meczu z Wartą

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Legioniści przygotowują się do sobotniego starcia z Wartą Poznań. W czwartek trenowali o godzinie 14:30 w LTC, w zajęciach wzięli udział wszyscy zawodnicy oprócz Jakuba Kisiela, który wraca po kontuzji i ćwiczył indywidualnie na boisku obok.Fotoreportaż z treningu - 19 zdjęć Woytka

W treningu wziął udział Paweł Szajewski, 20-letni bramkarz, który latem został zawodnikiem trzecioligowych rezerw stołecznego klubu. Jak zwykle dwa dni przed meczem trening nie był zbyt intensywny. Po krótkiej rozgrzewce z elementami zabawy zawodnicy przeszli do pracy dwóch grupach. Na jednej połowie pod okiem Inakiego Astiza pracowano nad taktyką i dośrodkowaniami, a druga część piłkarzy doskonaliła stałe fragmenty gry - rzuty rożne i rzuty wolne. Tą częścią dyrygował Przemysław Małecki.Cały trening z pewnej odległości oglądał Kosta Runjaić. Po nieco ponad godzinie niemiecki szkoleniowiec zarządził koniec zajęć. W piątek zespół będzie trenował o godzinie 12:30 - zajęcia będą zamknięte dla mediów.

Spotkanie Legia Warszawa - Warta Poznań odbędzie się w sobotę, 8 października o godzinie 17:30 na stadionie przy Łazienkowskiej 3. Zapraszamy!

Fotoreportaż z treningu - 19 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.