fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

NS: Piłkarze zapraszają kibiców Legii z całej Polski

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Jak wiadomo, przy okazji sobotniego meczu Legii z Wartą Poznań trwa mobilizacja legijnych fanklubów z całej Polski - te mają pojawić się jak najliczniej. Nieznani Sprawcy do akcji zaprosili naszych piłkarzy pochodzących z różnych zakątków Polski.

I tak, Artur Jędrzejczyk zaprasza kibiców Legii z Podkarpacia, Bartek Slisz - fanów z Dolnego Śląska, Czarek Miszta - legijny Łuków, Arek Malarz - legijny Pułtusk, Maciek Rosołek - siedleckich legionistów, Bartek Kapustka mobilizuje do przybycia w sobotę na Ł3 wszystkich legionistów z Małopolski, a szczególnie z takich miejscowości jak Brzeszcze, Olkusz, Andrychów. "Wpadajcie w najbliższą sobotę, wszyscy stwórzmy zajebistą atmosferę i pokażmy jak bawi się Legia Warszawa" - apeluje Bartek Kapustka.

Mathias Johansson nagrał zaproszenie dla legionistów z Warki i Grójca, natomiast Sebastian Szymański (obecnie piłkarz Feyenoordu) zaprasza na stadion legionistów ze swojej rodzinnej miejscowości - Białej Podlaskiej. "Bądźcie z Legią, pokażcie swoją siłę i pomóżcie w zwycięstwie" - mówi Sebastian.

Sprawdźcie koniecznie film przygotowany, zabierajcie rodzinę i znajomych, kupujcie bilety i w sobotę wypełniamy stadion i fanatycznym dopingiem wspieramy Legię!
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.