Krzysztof Wójcik - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Wójcik: Zagraliśmy dobrze, ale Będzin jest poza zasięgiem

Hugollek, źródło: Legionisci.com

- W pierwszym secie była bardzo zacięta końcówka, mieliśmy jedną piłkę setową, ale gościom udało się przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. W drugim secie próbowaliśmy kontynuować swoją dobrą grę, ale zdawaliśmy sobie sprawę z siły przeciwnika, wiemy że to drużyna, która walczy o awans. Graliśmy swojego maksa, ale na najmocniejszą drużynę w lidze nie wystarczyło - powiedział po meczu z Będzinem Krzysztof Wójcik.

- Powiedzieliśmy sobie przed meczem, że musimy zaryzykować i podjąć walkę - brawa dla zespołu bo ta walka była. Praktycznie z każdą inną drużyną z tej ligi moglibyśmy pokusić się o zwycięstwo z taką grą. Będzin jest jednak poza zasięgiem, co pokazał tydzień temu ze Wrocławiu, gdzie wygrał z Gwardią także 3-0.

- U nas poprawy wymaga zagrywka, bo mimo że nie robimy za dużo błędów, to siłę zagrywki i kierunek zagrań możemy poprawić. Najlepszym w zespole w tym elemencie jest Kacper Bobrowski, który zmaga się jeszcze z urazem. Dziś wszedł na boisko pierwszy raz od dłuższego czasu, ale nie jest jeszcze w optymalnej formie. Jak dojdzie o pełnej dyspozycji to będziemy bardzo groźni.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.