Paweł Wszołek - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Wszołek: Takie mecze bolą

Mikołaj Ciura, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Takie mecze i porażki jak dziś bolą. Mieliśmy swoje sytuacje, żeby wyjść na prowadzenie. Szacunek dla drużyny, bo przegrywając 0-1 na ciężkim terenie, powalczyliśmy i wyrównaliśmy. Uważam, że kontrolowaliśmy to spotkanie i przydarzył nam się głupi błąd. Taka jest piłka niestety, ale na szczęście mamy we wtorek drugi mecz w Płocku. Na pewno się zrewanżujemy - powiedział po meczu z Wisłą Płock pomocnik Legii Warszawa, Paweł Wszołek.

- Nie można mieć pretensji do Blaza Kramera. Znalazł się w dobrej sytuacji, z mojego punktu widzenia uderzył dobrze, ale też bramkarz świetnie się zachował. Takie sytuacje jednak trzeba zamieniać na bramkę, bo one się mszczą, tak jak pokazało dzisiejsze spotkanie.- To czy będziemy grać częściej w ustawieniu z Carlitosem i Kramerem, to pytanie do trenera. Na pewno cieszy to, że budujemy sobie sytuacje. Mnie obiektywnie cieszą jednak bardziej trzy punkty po słabszej grze, niż fantastyczna gra, kreowanie sobie sytuacji i przegrywanie meczu. Koniec końców liczą się trzy punkty i zwycięstwa. To one są najważniejsze.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.