REKLAMA

Rugby kobiet

Triumf Polek w VII Torneo International Elche 7s

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kobieca reprezentacja Polski w rugby 7 zwyciężyła w VII Torneo International Elche 7s czyli międzynarodowym turnieju siódemek, który został rozegrany w Elche, w Hiszpanii. Polki wygrały wszystkie spotkania fazy zasadniczej, a w finale pokonały Hiszpanki 24-14 (19-7). W turnieju wzięła udział jedna legionistka, Ilona Zaishliuk, która pokazała się z bardzo dobrej strony.

Wyniki Polek w Hiszpanii:
Polska 33-5 (12-0) Irlandia
Polska 50-7 (33-0) Czechy
Polska 31-5 (17-5) Francja
Polska 24-12 (19-5) Hiszpania
Polska 40-7 (21-0) Belgia

Finał: Polska 24-14 (19-7) Hiszpania

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.