fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Treningowe plany Legii na przerwę w zimową

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Ostatnia kolejka ligowa w tym roku kalendarzowym zostanie rozegrana w weekend 11-13 listopada ze względu na mistrzostwa świata w Katarze, które rozpoczną się 20 listopada. Runda wiosenna Ekstraklasy wystartuje w ostatni weekend stycznia 2023.Wiadomo już jak Legia Warszawa zagospodaruje 11 tygodniową przerwę w rozgrywkach. Po ostatniej listopadowej kolejce drużyna otrzyma dwa tygodnie wolnego. Powrót do normalnych zajęć planowany jest na 30 listopada. W grudniu stołeczny klub na pewno rozegra kilka spotkań sparingowych - jednym z rywali ma być pierwszoligowiec, a możliwe, że uda się zmierzyć jakimś renomowanym rywalem, ale na razie przy Łazienkowskiej nie chcą zdradzać planów.

Następnie zawodnicy otrzymają standardową przerwę świąteczną i druga część przygotowań do rundy wiosennej rozpocznie się po nowym roku. W dniach 6-16 stycznia zespół poleci na zgrupowanie do tureckiego Belek. Bazą będzie hotel Cornelia De Luxe Resort, z którego legioniści korzystali już dwukrotnie, w 2015 i 2020 roku. Wstępnie w Turcji planowane są trzy mecze sparingowe. Po powrocie ze zgrupowania zespół będzie trenował w Legia Training Center.

fot. Hagi / Legionisci.comfot. Hagi / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.comfot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.