Hanna Jakubowska ze srebrnym medalem indywidualnie w kat. U-17
REKLAMA

Pięciobój

Medale Jakubowskiej, Radomyskiego i Klimczaka w turnieju Nadziei Olimpijskich

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W Spale odbył się międzynarodowy turniej Nadziei Olimpijskich, w którym rywalizowali również pięcioboiści Legii Warszawa. W kategorii do lat 17, srebrny medal indywidualnie i drużynowo (wraz z Zofią Wyczołek i Zuzanną Gradoń) zdobyła Hanna Jakubowska. Legionistka uzyskała najlepszy wynik w pływaniu (2:14.19 min.) i czwarty rezultat w laser run. Zwyciężyła Węgierka, Linda Haraszin, która finiszowała sześć sekund przed Jakubowską.

W kat. U-19, Igor Radomyski zajął 10. miejsce indywidualnie i zdobył brąz w drużynie, wraz z innym legionistą - Kacprem Klimczakiem (siódme miejsce indywidualnie) oraz Pawłem Miluchem. Dzień wcześniej Igor zajął czwarte miejsce indywidualnie w rywalizacji U-17, przegrywając nieznacznie walkę o brąz z Czechem, Alesem Majstiszynem. Legionista wywalczył, wraz z Krystianem Trepczykiem i Janem Sikorą złoty medal w drużynie.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.