Maciej Stolarczyk - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Stolarczyk: To dla nas bolesna lekcja

Mishka, źródło: Legionisci.com

Maciej Stolarczyk (trener Jagiellonii): To dla nas bolesny rezultat. Gratuluję Legii zwycięstwa. To dla nas bolesna lekcja. Bardzo dobrze rozpoczęliśmy to spotkanie, strzeliliśmy bramkę, byliśmy groźni na połowie przeciwnika. Trzeba mieć także świadomość, że w Legii są indywidualności i było to dzisiaj widać. Josue oddał piękny strzał zza pola karnego, to spowodowało nerwowość w naszych szeregach. Otworzyliśmy niebezpieczne dla nas i dla tego meczu przestrzenie, przez to straciliśmy kolejne bramki.

Myślę, że jest to także koszt tego, w jaki sposób chcemy funkcjonować jako zespół i grać. Chcemy być odważni w odbiorze, musimy wygrywać pojedynki. Dzisiaj tak nie było i Legia z tego korzystała. Mieliśmy swoje sytuacje, ale nie zamieniliśmy ich na bramki. Zabrakło kontaktu bramkowego, który by doprowadził do tego, że mecz by był spektaklem. Dużo pracy przed nami, ale jesteśmy tego świadomi.

Po stracie bramki wkradła się nerwowość, graliśmy szablonowo, praktycznie jednym sektorem. Cały czas się uczymy. Bardzo nam przykro, że nie zwyciężyliśmy, szczególnie przy tak licznej publiczności. Legia to nieprzypadkowy zespół, ma wielu graczy, którzy są najlepsi w Polsce.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
Ju(L)ius - 01.11.2022 / 12:27, *.vectranet.pl

A ja wiedziałem.... Josue z paczką (+frajerski widzew) zapewnili mi zajebiste emocje i dodatkowo prawie 1000 PLN... :)

odpowiedz
AAA - 30.10.2022 / 10:05, *.chello.pl

Do Mądrala 0.7- kopara Mu opadła,tylko po co przed meczem prężył muskuły?

odpowiedz
Duch puszczy - 30.10.2022 / 09:28, *.centertel.pl

Przyjął ten wynik z uśmiechem

odpowiedz
Arek - 30.10.2022 / 00:49, *.tpnet.pl

Maciuś, dla Ciebie to już kolejna lekcja od Legii. Hehe.

odpowiedz
Endo - 29.10.2022 / 23:25, *.chello.pl

Panie Stolarczyk po meczu pewność siebie opadła!? Po co dawać takie puste wywiady ze zna Pan słabe punkty Legii że to wykorzystacie gracie u siebie itd. Zostaliście zdmuchnieci z planszy!!!! Więcej pokory i proszę przemyśleć swoje wypowiedzi następnym razem bo teraz pewnie głupio i jest wstyd.

odpowiedz
Mądrala 0,7 - 30.10.2022 / 02:02, *..

@Endo: mordko , w punkt ! :)

odpowiedz
Endo - 30.10.2022 / 07:20, *.chello.pl

@Mądrala 0,7 : Dzięki :) po co się napinać i mówić tak jak Pan Stolarczyk wychodzisz na boisko robisz swoje i po temacie a tak narobił nadzieji kibicom a sam widziałeś jak wyszło :)

odpowiedz
L@ - 29.10.2022 / 22:11, *.versatel.net

Jeszcze pare godzin temu co innego mówiłeś miernoto trenerska

odpowiedz
ZWP - 29.10.2022 / 21:14, *.cyfrowypolsat.pl

O godz. 20;24 pojawił się pomeczowy komentarz trenera Stolarczyka.
Koniecznie powinni go przeczytać ci,
którzy nie doceniają WYCZYNU Legionistów
i jak to oni „perorują” w swoich (tu zamieszczonych) komentarzach.
Legionistom i ich trenerowi należą się podziękowania i gratulacje.

odpowiedz