Wyniki 1/8 finału Pucharu Polski

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Kilka meczów 1/8 finału Pucharu Polski zakończyło się sensacyjnymi wynikami. Na początek Górnik Zabrze niespodziewanie przegrał w Kaliszu po serii rzutów karnych. Z kolei Piast po dogrywce uległ Górnikowi Łęczna. Do rozstrzygnięcia meczu Lechii z Legią również konieczne były karne. W tych lepiej prezentował się zespół z Warszawy. W środę Raków wyeliminował Pogoń, Motor wygrał z Wisłą Kraków, a starcie Sandecji ze Śląskiem nie zostało dokończone w trakcie serii rzutów karnych. Mimo wyraźnej przewagi, w czwartek Radomiak odpadł z Lechią Zielona Góra. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem, ale zespół z Radomia fatalnie pudłował rzuty karne. Mecze kolejnej rundy zaplanowane są na początek marca. Na koniec Pogoń Siedlce wygrała z Resovią po bramce w ostatnich minutach spotkania. Decyzja odnośnie meczu Sandecji ze Śląskiem ma zapaść 17 listopada.

1/8 finału PP:
KKS Kalisz 3-3, k. 5-3 Górnik Zabrze
Górnik Łęczna 1-0 pd Piast Gliwice
Lechia Gdańsk 2-2, k. 2-4 Legia Warszawa
Motor Lublin 1-0 Wisła Kraków
Pogoń Szczecin 0-1 Raków Częstochowa
Sandecja Nowy Sącz 2-2, k. 1-2 Śląsk Wrocław (mecz przerwany, Sandecja zeszła z boiska)
Lechia Zielona Góra 0-0, k. 3-1 Radomiak Radom
Pogoń Siedlce 1-0 Resovia Rzeszów