Łukasz Koszarek - fot. Marcin Bodziachowski
REKLAMA

Koszarek: Mam nadzieję, że to przełamanie

Hugollek, źródło: Legionisci.com

= Był to dla nas trudny mecz, bo wcześniej przegraliśmy kilka spotkań z rzędu i w tej sytuacji morale i pewność siebie nie są na najwyższym poziomie. Czasami trzeba przebić tę ścianę obojętnie jak grając. Dziś się udało i mam nadzieję, że od następnego meczu będziemy grali lepiej - powiedział po meczu z Czarnym Słupsk Łukasz Koszarek.

- Mamy nadzieję, że ten mecz będzie dla nas przełamaniem. Myślę, że nie można się za bardzo cieszyć, bo liga nie wybaczy tego i kolejne mecze pokażą, czy to faktycznie było przełamanie. Ważne, że w czwartej kwarcie w końcu zagraliśmy skutecznie.

- Musimy szybciej biegać, bardziej dzielić się piłką - to nasz największy problem w ataku. Wydaje się, że w obronie nie jest tak źle. Dziś dobrze współpracowaliśmy z Jeffem Grosellem. Zagrał on świetnie i na tym musimy się budować. Spodziewałem się, że dziś będzie dużo mniej kibiców, bo to taki okres świąteczny, a jednak przyszli i pomogli nam wygrać.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.