Devyn Marble - fot. Marcin Bodziachowski
REKLAMA

Groselle i Marble wyróżnieni

Fumen, źródło: Legionisci.com

Geoffrey Groselle i Devyn Marble zostali wyróżnieni w szóstym tygodniu rozgrywek Energa Basket Ligi. Środkowy Legii znalazł się w zestawieniu najlepszych akcji minionych dni. Natomiast Marble został wybrany do najlepszej piątki tygodnia. Amerykanin zasłużył na wyróżnienie dobrą postawą w potyczce z Czarnymi Słupsk notując 24 punkty, 6 zbiórek i po jednej asyście i przechwycie.

Najlepsza piątka 6. tygodnia PLK
Devyn Marble (Legia Warszawa), Damian Kulig (Trefl Sopot), Wesley Gordon (Stal Ostrów Wielkopolski), Wiktor Rajewicz (MKS Dąbrowa Górnicza), Lee Moore (Anwil Włocławek)


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.