Yuri Ribeiro - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Raport kartkowy przed meczem z Lechią

Mishka, źródło: Legionisci.com

Yuri Ribeiro i Artur Jędrzejczyk nie mogą wystąpić we wtorkowym meczu 1/8 finału Pucharu Polski z Lechią Gdańsk z powodu nadmiaru żółtych kartek. Warto wspomnieć jednak, że Jędrzejczyk aktualnie leczy uraz, więc i tak nie zagrałby w tym spotkaniu. Zagrożeni pauzą są Josué, Blaz Kramer, Maik Nawrocki, Lindsay Rose i Bartosz Slisz. W przypadku rozgrywek o Puchar Polski kara dyskwalifikacji w wymiarze 1 meczu nakładana jest już przy drugim napomnieniu. Spotkanie Lechia - Legia odbędzie się 8 listopada o godzinie 20:30.Żółte kartki legionistów:
2 - Artur Jędrzejczyk*, Yuri Ribeiro*
1 - Josué, Blaz Kramer, Maik Nawrocki, Lindsay Rose, Bartosz Slisz

* pauza

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
agos - 07.11.2022 / 20:27, *.207.69

czy-- jędza ma być wpisany do składu na lechię ------celtic ?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.