Jakub Trojanowski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Jakub Trojanowski zgłoszony do rozgrywek

źródło: 90minut.pl

Jakub Trojanowski został zgłoszony przez Legię Warszawa do rozgrywek Ekstraklasy. 21-letni bramkarz w tym sezonie jako zawodnik rezerw Legii zagrał w ośmiu spotkaniach III ligi.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Anty Kosta - 05.11.2022 / 05:10, *.plus.pl

Hladun Miszta Trojanowski tak będzie na wiosnę z tego wynika.

odpowiedz
Victorio Emporio84 - 04.11.2022 / 19:44, *.cyfrowypolsat.pl

Oby jak najwięcej młodych wilków

odpowiedz
Lepki - 04.11.2022 / 13:19, *.mm.pl

Oby Ręcznik Miszta out !!!

odpowiedz
znajca - 04.11.2022 / 15:03, *.com.pl

@Lepki: Widać, że kolega nie pamięta czasów Wojciecha Skaby i Marijana Antolovicia.

odpowiedz
kaktus - 04.11.2022 / 16:40, *.orange.pl

@znajca:
Antolovicz w meczach przedsezonowych grał bardzo dobrze... tylko w lidze i w pucharach mu nie poszło ;):):):)

odpowiedz
Luk - 05.11.2022 / 01:11, *.timplus.net

@znajca: A mecz u nas z ...ydami (też w sumie to był dwumecz liga i PP), Skaba dawał radę.

odpowiedz
ding - 04.11.2022 / 11:46, *.chello.pl

Nagroda za 0:7 z rezerwami ŁKS-u?

odpowiedz
FI(L)IP - 04.11.2022 / 16:04, *..

@ding: Też mi to przyszło do głowy.

odpowiedz
Cat - 04.11.2022 / 10:56, *.centertel.pl

Czyżby pojawiły się plany sprzedaży Tobiasza?

odpowiedz
ANTYzygo - 04.11.2022 / 11:21, *.com.pl

@Cat: uuu, coś w tym jest

odpowiedz
skreem - 04.11.2022 / 12:32, *.chello.pl

@Cat: Prędzej Miszta na wypożyczenie pójdzie. Choć oczywiście jak się trafi 5M Eur za Tobiasza to Mioduski sam go zapakuje w auto i zawiezie nawet na drugi koniec Europy.

odpowiedz
axlrose - 04.11.2022 / 16:27, *.tpnet.pl

@Cat: Też się tego obawiam, oby nie, bo zgrany z obroną bramkarz to podstawa sukcesu. Ale czy decydenci klubowi o tym wiedzą? Śmiem wątpić, co pokazała choćby sprzedaż Wieteski. Za parę groszy rozwalić defensywę? No problem, tylko ciężko mi zrozumieć, że Jacek Zieliński, w końcu obrońca na to pozwala. Ale może niewiele może...

odpowiedz