REKLAMA

Skład Legii 3x3 na sezon 2022/23

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W sobotę, 12 listopada w Lublinie rozpocznie się LOTTO Liga 3x3, w której zagra 16 zespołów Energa Basket Ligi, w tym drużyna Legia Lotto 3x3 Warszawa. Grupowych rywali legioniści poznają w najbliższy wtorek.

Znany jest już skład Legii, która w obecnym sezonie 3x3 występować będzie w składzie: Arkadiusz Kobus, Maciej Adamkiewicz, Marcin Zarzeczny, Piotr Robak, Przemysław Słoniewski i Michał Wojtyński.

W przyszłą sobotę w Lublinie zostanie rozegrana faza grupowa: drużyny zostaną podzielone na cztery grupy po cztery zespoły, zagrają systemem każdy z każdym w grupach. W niedzielę odbędzie się faza play-off. Do turnieju finałowego zaplanowanego w lutym 2023 finału awansują cztery najlepsze drużyny turnieju.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.