REKLAMA

Wyniki 15. kolejki III ligi

Mikołaj Ciura, źródło: Legionisci.com

W weekend rozegrana została 15. kolejka III ligi grupy 1. Legia II Warszawa przegrała na wyjeździe ze Skierniewicką Unią 0-1. Legioniści utrzymali jednak 7. miejsce w tabeli. Na pozycję lidera wskoczyła Mławianka Mława, po wywalczonym w samej końcówce spotkania zwycięstwie nad Legionovią Legionowo. Następną kolejkę zaplanowano na 10-12 listopada.15. kolejka:

Olimpia Zambrów 0-3 (0-2) Błonianka Błonie
Concordia Elbląg 1-3 (1-3) Pilica Białobrzegi
ŁKS II Łódź 2-2 (0-0) Warta Sieradz
Unia Skierniewice 1-0 (1-0) Legia II Warszawa
Legionovia Legionowo 1-2 (0-0) Mławianka Mława
Jagiellonia II Białystok 4-1 (1-0) Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4-0 (1-0) Broń Radom
Pelikan Łowicz 3-1 (1-0) Ursus Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-1 (0-0) Sokół Ostróda

Tabela, wyniki i terminarz III ligi

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.