REKLAMA

Rugby

W niedzielę mecz rugbistów przy Marymonckiej

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W najbliższą niedzielę, 13 listopada o godzinie 14:00 rugbiści Legii Warszawa zagrają przedostatnie w tym roku spotkanie I ligi. Tym razem nasz zespół mierzyć się będzie na wyjeździe z AZS-em AWF Warszawa. Mecz rozegrany zostanie na boisku rugby przy ulicy Marymonckiej 34. Wstęp wolny.

Legioniści w obecnych rozgrywkach mają na swoim koncie 8 punktów wywalczonych w czterech rozegranych meczach, z kolei AZS AWF zdobył sześć punktów, rozgrywając o jedno spotkanie więcej.

Termin meczu: niedziela, 13 listopada 2022 roku, g. 14:00
Adres: ul. Marymoncka 34przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.